Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik-e ilyen?

Létezik-e ilyen?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy ki lehet-e zsákmányolni az emberekből a szellemi-lelki értékeiket, információkat? Tudatából, tudatalattijából, vagy ahol éppen található. Ő ebből az egészből, csak annyit venne észre, vagy arra fogná, hogy elfelejtette, kijöttem a gyakorlatból, nem emlékszem, pedig régen, mintha tudtam volna. Próbálna racionális, logikus magyarázatokat találni rá.

#viselkedés #lélek #tudat #agy #tudatalatti #emberi-szellemi tulajdonságok
2014. febr. 5. 12:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Van egypár ilyen film, és ezeknek a többségében DiCaprio is jelen van(ez érthető, hiszen nagyon jól játssza el ezeket a szerepeket- és az összes többit is :D ). Például az általad említett Eredet, vagy a Viharsziget... És a többi.

névte2en

2014. febr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Viharsziget. Egyik kedvenc filmem.
2014. febr. 5. 22:15
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem is. Bár a végén egy kicsit összezavarodtam: Most akkor tudja, nem a társa, és direkt akarja a lobotómiát a szörnyűségek miatt, vagy nem tudja, vagy esetleg tényleg valami összeesküvés áldozata lett. A másik rejtély: Hogy került fel a hajóra? Valami emlékezetkiesése volt, vagy mi? Kicsit bonyolult kérdéseket hagy a film az emberben...
2014. febr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én is szeretem a Viharszigetet :)

Szerintem egyértelmű, hogy a végén valóban rádöbben az igazságra, és direkt megjátssza magát, hogy elvigyék lobotómiára, mert nem bírja el a tettei terhét. Úgyhogy a grandiózus kísérlet valójában sikeres volt.

De persze el tudok képzelni más értelmezéseket is.

A hajós dolgot úgy érted, hogy az elején hogy került oda? Mert arról fogalmam sincs, de nem is lényeges szerintem.


Bocsi, off volt.

Ign.

2014. febr. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Igen, arra értettem a hajósat. Szerintem sem lényeges, bár egy kicsit fura... De nem értem, hogy miért nem mondja a pszichiáterének, hogy sikeres volt a kísérlet, csak nem akar már emlékezni. Ezzel egy csomó emberen tudna segíteni.
2014. febr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem pusztán a dramaturgia kedvéért :)
2014. febr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!