Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Grúziában miért a nagy Ortodox...

Grúziában miért a nagy Ortodox "templomok" közelében hoznak létre Sátánista csoportok szektákat? Hogyan menekülhetnék meg a szekta elől?

Figyelt kérdés

Grúziában élek ... Nemrég csatlakoztam egy erősen Sátánista szervhez ... nem avatnak senkit sem be a " nagy titkokba " mindaddig míg az illető legalább 1,5 éve nem tagja a szektának . A gyűléseken részt vehetek de olyan szavakat használnak , olyan nyelven beszélnek amelyet én nem érthetek meg . Csodálatos dolgokat láttam azóta mióta tagja vagyok a szektának :

- Egy tagot aki 1,5 éve már a tagja a szektának teljes jogú taggá avattak ... Szó szerint megszállta őt a sátán , rángatózott kiabált és elkezdett azon a furcsa nyelven beszélni mint a többiek , szóval nagyon látványos volt ...

de annál inkább félelmetesebb ... megbántam már hogy csatlakoztam és őszintén megmondva vissza akarok térni a régi hitemre az ortodoxra ... de megvagyok kötve ... munka adó főnököm unszolására és a saját kíváncsiságomból léptem be a szektába . Ha kilépek főnököm biztosan kirúg és elveszítem állom állásom , ha kilépek akkor egy tüzes vassal beleégetnek egy jelet a homlokomba ami arra szolgál hogy halálom után se a sátán se az isten ne tudjon befogadni országába . A szekta hírneve félelmetes ha csak egyszerűen fognám magam és nem járnék el a gyűlésekre megkeresnének és elvenen égetnének el .

[link]

Kicsit kutattam a szekta után és a következő felfedezésre jutottam ... a szekták közel , nagyon közel épültek főbb ortodox templomokhoz . Mit jelent ez ... a szekta alárendjelteként működik az ortodox egyház vagy fordítva ? Az egyház irányítja a szektát ? Vagy a szekta egyfajta jövőbeli terv miatt építette a gyűlés központokat ilyen közel a főbb templomokhoz ?


Kérlek segítsetek nem tudom mit tegyek valahogy ki kell lépnem ebből a szektából...


2014. febr. 6. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Most azonnal lépj ki!
2014. febr. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég érdekes sátánisták lehetnek, hogyha se a pokolba se a mennybe nem engednének be téged :D Valahova mennél a halálod után.
2014. febr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Mi lenne, ha valódi kérdéseket írnátok ki? ez egyértelműen kitaláció az tudom mondani, hogy lépj ki annak ellenére, hogy tudom azt, hogy kitaláció az egész erre tudom azt akarnád mondani, hogy ez valóban megtörtént veled és nem TE találtad ki az egészet, mert ilyen meg olyan vallásos vagy. De mindketten tudjuk, hogy nem igaz. xD
2014. febr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De hogy lépjek ki ? egyszerűen csak nem léphetek le az országból és ha le is lépek nincs olyan ország ahol ezek a sátánisták nem vetették volna meg a lábukat
2014. febr. 6. 18:57
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Mondd nekik azt, hogy továbbra is szereted a Sátánt, csak szerinted nem vagy méltó az imádatához. Vagy megjelent előtted, és azt mondta, hogy ki kell lépned az egyházból mert máshogy kell őt tisztelned, és segítened az Isten elleni csatákban... Persze nem szép dolog hazudni, de így akkor talán nem teszik tönkre az életed.
2014. febr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Akkora hatalmuk van, hogy mindenhol megtalálnak, csak a gyakorkerdesek.hu védett előlük, úgy tűnik. Továbbá egy alsó rangú tag meg tudja szerezni az összes gyülekezeti helyüket, seems legit.
2014. febr. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Gaumarjos! A második országban, ahol a kereszténység államvallás lett, nem hinném, hogy ennyire elterjedt lenne ez a sátánista bohóckodás. De ne félj, halálod után mehetsz majd rezsiországba!
2014. febr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én azt tenném, hogy egy templomban egy paptól kérnék segítséget, (ha keresztény szeretnék lenni, de muszlim vagyok) vagy valami. Egyébként #5 válasza is jó.

Szerintem a "megszállás" csak egy ilyen pszichoszomatikus dolog.

2020. okt. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!