Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Azzal zaklat egy szekta, hogy...

Azzal zaklat egy szekta, hogy én vagyok AZ indigó gyermek. Mit csináljak velük?

Figyelt kérdés

Már régebben is próbálkoztak, 24-e óta viszont azzal traktálnak, hogy én vagyok a kiválasztott, akire Jézus óta várnak az emberek.

Ez már önmagában is gyökérség, de úgy tűnik nagyon komolyan gondolják.

Rövid történet:

leugrottam boltba, hazafelé pedig "véletlenül" összefutottam az egyik bolonddal. Az álmaimról kérdezett, melyek természetesen látomások. Félvállról azt mondtam, hogy két csajjal hemperegtem az ágyon. A vicc az, hogy még aznap megjelent két lány...nem is átlátszó. Persze nem dőltem be a dolognak és elhajtottam őket(utólag kicsit bánom).


A zaklatásra visszatérve viszont elfogadnám, ha csak nekem osztanák a hülyeségüket. Viszont már az ismerősi körömből is hallom, hogy rólam érdeklődnek és osztják meg az "igazságot".


(Egyébként gyermeknek kicsit túlkoros vagyok 21 évesen)


2012. dec. 30. 00:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%
Teljesítsd a küldetésed! Már 2000 éve rád várunk vazeg. Ne rinyálj!
2012. dec. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha te lennél a kiválasztott már tudnál róla 21 évesen, vagy éreznéd. A szektával viszont vigyázz nehogy elraboljanak vagy valami... most komolyan. A fabatikusoknak semmi sem szent.
2012. dec. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
fanatikusoknak
2012. dec. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Hivd az fbi-t vagy mond azt ha minden napra kapsz egy dögös csajt akkor leszel a vezetőjük
2012. dec. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Brian élete - Ezotéria rovat verzió.
2012. dec. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
97%

Nem lehetsz AZ indigó gyermek, mert indigó gyermekek szériában születtek nem is olyan rég, egy egész generáció.


Jelentsd fel őket, jó esetben kapsz távoltartást a bíróságtól.

2012. dec. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Jelentsd fel őket.

Legalább szépen lekapcsolják az összes bolondot.

2012. dec. 30. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
87%
civa: azok nem "indigó" gyerekek, hanem hiperaktívak, és azért azok, mert túl sok gyorsan változó inger és információ éri őket, amit nem tudnak feldolgozni, emiatt nem tanultak meg hosszabb ideig figyelni és koncentrálni.
2012. dec. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%

Kedves 8-as!

Az indigó gyerek, teljesen más, mint a hiperaktív.


Kedves Kérdező!

Egyrészt valóban ne állj velük szóba, és ne is foglalkozz azzal, amit összehordanak. Valószínű, hogy nem egészen épelméjűek. Ezt nyugodtan mondhatod az ismerősi köreidben, valószínű, veled fognak egyetérteni.


De ahogyan az előzőekben is írta valaki, ha kiválasztott lennél, azt biztosan tudnád, biztosan éreznéd, és nem kellene, hogy valami szekta hozza ezt a tudomásodra!!!!

2012. dec. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Küldj rájuk egy katolikus papot! :)
2012. dec. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!