Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy egyre ritkábbak az ezotéria témában a kérdések/válaszok?

Figyelt kérdés

Véleménnyem szerint egy-két néhányan vagyunk azok, akik feltesznek kérdéseket köztük én is voltam persze mostanság megunntam a kérdezősdit mert, amit én akarnék kérdezni előttem már megkérdezték néhányan és amúgyis sem kapnék normális választ erről természetesen én tehetek.) szerintem erre a legtöbb tag is rájött és emiatt esset vissza az ezotéria. Azt veszem észre, hogy egyre többen vannak névtelenek ez amiatt lehet, hogy a legtöbb tag heccből lepontozza a másikat mit gondoltok normális válaszokat kérek ide nem tartozó válaszokkal ne irjatok.

*Jigsaw*



2014. febr. 6. 21:46
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
25%
Egyre kevesebbet lehet már trollkodni is!!!
2014. febr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:

Sajnálom, Jiggy, hogy nem tudsz eleget trollkodni... :(

Ez a név eléggé befolyásolja a kérdés valóságtartamát.

2014. febr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
#1 Ez nem igaz, mert az ezotéria színvonala csökkent, de a trollodok száma nőt minden második, harmadik válaszadó trollkodik sőt nincs is olyan válaszadó, aki nem trollkodot volna idáig kétféle ágazata van a trollnak van, aki vicces és van, aki köteledik. Egyébként megtudod nézni, hogy kik azok, akik legtöbbször látogatják az ezotériát a 'TOPLISTÁN', mivel a toplistán nemcsak azt tudod megnézni, hogy ki van a top10ben, hanem azt is, hogy ki látogatja leggyakrabban az ezotéria témakört azok, akik a top10ben benne vannak.
2014. febr. 6. 22:06
 4/35 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sok mindenkinek van kedve válaszolni a sok ba..-ra, így a normális kérdések elnyomódnak és nincsenek rájuk normális válaszok.

A sok ba ro m tól van, mint pl:ügynökök! xDDDDD

Volt már rá példa, hogy páran befurakodták magukat egy-egy kérdésbe és ott nem született értelmes válasz. Na, így lehet könnyen elnyomni valamit!

Pffffffffffff

2014. febr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
1. vagyok, igaz amit mondasz, meg most valamiért mindenki rá van hajtva a Szerelem,szex kategóriára!
2014. febr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Igen, de kérdező, még te magad mondtad, hogy Nem Kókler is te vagy, és te vagy a toplistán a második.
2014. febr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Többek között kedves Jigsaw az ilyen hozzád hasonlók miatt is van ez !
2014. febr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

#5 Én is szoktam látogatni a szerelem, szex témát csak idegesít, hogy mindenegyes válaszomnál kapok egy privátot

#6 Nem Kókler bannlta magát mert megunta azt a felhasználót.

2014. febr. 6. 22:25
 9/35 A kérdező kommentje:
#7 Nem tudom mit csinálok én? teljesen ártatlan vagyok egyébként minden második kérdés trollkodás én csak akkor poénkodok amikor látom, hogy mások is nem akarok kimaradni próbálok beilleszkedni én is és tudomásom szerint egyszer sem bántottam meg senkit.
2014. febr. 6. 22:35
 10/35 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem kezd megjönni az emberek esze.
2014. febr. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!