Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez hogyan történt? Böveben lent

Ez hogyan történt? Böveben lent

Figyelt kérdés
Ez ugy kezdődött hogy olvasgatam a telekinézisröl.. És elkezdet érdekelni a dolog(amugy csak 12 éves fiú vagyok)és kipróbáltam hogy nekem sikerül e. Megpróbáltam egy papír darabal,és elöször elkezdet rezegni utána meg kicsit es lasan elkezdet pörögni.és abahagytam mert nagyon ledöbbentem hogy hogyan sikerült e.ez tegnap történt.Ha lehet komoly válaszokat akarok.Most mit tegyek próbáljam meg ujra?

2014. febr. 9. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Hányszor akarod még megkérdezni?
2014. febr. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Shai-Hulud ***** válasza:

Telekinézis nem létezik.

Ennek bármikor utána tudsz olvasni, még 12 évesen is.

Hidd el, hogy a tudósok nem azért tagadják, hogy jól kiszúrjanak veled.

Ha ilyen létezne, akkor azzal már régóta kutatók ezrei foglalkoznának, mert hatalmas szenzáció lenne.

2014. febr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%
Amennyi ideje ezt kérdezgeted, magadtól is eldönthetted volna. Ha nagyon érdekel, szerintem egy nyelvtankönyvet reptess.
2014. febr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!