Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valakinek volt már hasonló...

Valakinek volt már hasonló megérzése? Történt valami. Kicsit aggódok.

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmnek elég rossz a kapcsolata az apukájával. De valahol szeretik ők egymást..csak hát na kamaszodik a lány is. Ma este veszekedtek. Barátnőm az előbb sírva hívott fel, hogy az apukája nemsokára indul dolgozni (éjszakás) és, hogy úgy érzi, hogy valami történni fog. Mert este olyanokra is gondolt, hogy jobb lenne, ha nem is lenne stb. Szóval ti mit gondoltok erről? Létezik ilyen megérzés vagy hülyeség?
2013. aug. 21. 00:59
 1/4 anonim ***** válasza:
97%

Hülyeség. Az ember rengetegszer érez ilyen feszültséget stb. de mivel nincs jelentősége, nem történik semmi el is felejti. Na de ha egyszer mellesleg valami történik is, akkor rögtön belemagyarázza, hogy ő "megérezte" és sose felejti el.


A férjem mikor Afganisztánban volt az utolsó három hónapon keresztül minden áldott nap ezzel keltem és feküdtem, hogy szinte belül szorongatott az a rossz érzés, mikor már látod magad előtt, hogy baj van. A missziója első felében abszolút jó kedvem volt stb. Elmondása szerint pedig az első felében voltak durva dolgok, a vége nyugodtan telt, nem volt semmi. Egyszerűen van ami kihozza az emberből a feszültséget, izgulást, de ennek semmi köze ilyen ezoterikus marhaságokhoz, hogy "valami történni fog".

2013. aug. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
jaja, hülyeség :/
2013. aug. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Létezik ilyen,de általában nem történik meg,főleg egy kis figyelmeztetés után,például ha mondja az apukájának,hogy nagyon vigyázzon magára..stb.
2013. aug. 21. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BlackSword ***** válasza:
Butaság... Én is hányszor kívántam már ezt másnak, és még apró figyelmeztetést sem követtem el, mert valóban azt akartam, h ne legyen, és még mindig van... Na erről ennyit...
2013. aug. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!