Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez miért van? Veletek is...

Ez miért van? Veletek is történtek ilyenek?

Figyelt kérdés

Hello :) napok óta éjszaka a szobámban lépteket hallok és nagyon parázok már ... úgy érzem , hogy valaki figyel és tegnap reggel amikor felkeltem egy kereszt volt a falamra rajzolva ... nem tudom mi lehet ez és nem én csináltam és az ajtóm is zárva volt és ha bejönne valaki azt hallanám... a másik gond az , hogy napok óta mióta ezek történnek azt álmodom , hogy van egy bátyám ...(én mindig is szerettem volna egyet) és , hogy itt van velem és megvéd meg ilyenek ... de az a baj , hogy nincs semmilyen testvérem se kicsi se nagy ... de már mióta ezek történtek hiány érzetem van miatta és hiányolom ... és ha róla beszélek valakinek akkor elkezdek ok nélkül sírni .. reggel is amikor felkelek elkezdem keresni , hogy itt e van vagy csak megint álom volt e ...


Légyszíves rendes válaszokat írjatok :) előre is köszönöm


2014. febr. 10. 15:31
 1/6 anonim válasza:
Nem lehet hogy a családodban( anyudnak, apudnak )ez a második házassága és volt egy tesód valamelyik oldalról aki meghalt? Valami ilyesmire gondolok. És ez nem vicc. Biztos utánajárnék ennek. Kérdezd meg őket.
2014. febr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már megkérdeztem anyukámat... apukámal nem szoktam találkozni mert elváltak ... hiába kérdezem anyukám nem tud ilyesmiről engem meg aggaszt .. ha megtudnám , hogy meghalt az meg nagyon rossz lenne ...
2014. febr. 10. 16:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha van kémény a házon, a benne lehulló korom, vakolat adhat lépések zaját. Az érzékszerveink által érzékelt információkat a központi idegrendszer dolgozza fel. Más információkkal kombinál. Ha nevelésed során elég sűrűn hallottál fegyelmezésként olyant, hogy "jó legyél, ne rosszalkodj, mert elvisz a róka, vagy a cigány stb. , Ez értelmet ad, egy erősebb (bátyád) képzelésének is.

Ahhoz hogy egy lény tudjon a sötétben láthatóvá vállni, rendelkeznie kell olyan képességgel hogy a sötétet el tudja oszlatni maga körül. Mint tudjuk ez a képesség nincs, ebből következik, hogy szellemek sem lehetségesek.

Ennek orvossága, a szellőző rendszerek kitakarítása, esetleg a kéménybe béléscső fűzése. Ha nem hallod a lépések zaját, utána a lelked is megnyugszik, és bátyádra sem lesz szükség többé.

2014. febr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hello , nincs kéményünk panelban lakunk ... nem csak lépteket hallok voltak olyanok is , hogy éjszaka 3 kor elkezdett világítani valami a szobámban pedig nem volt ott semmi ... de az a baj , hogy csak az én szobámban történnek ilyenek ... múltkor átjött a barátnőm és a lámpámon van egy denevér figura amit még kicsi koromban raktam fel és elkezdett mozogni elöszőr lassan aztán gyorsan és mindketten megijedtünk mert semmi nem volt ott ami mozgatta és az ablak sem volt nyitva
2014. febr. 11. 06:41
 5/6 anonim ***** válasza:
a pókot persze nem vetted észre a denevéren ami a mozgást előidézte, mert annyira be voltatok szarva.
2014. febr. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A józan paraszti gondolkodást nem komálod, ebból az jön le hogy azt akarod hinni amit leírtál. Ép elmével nem lehet megváltoztatni a másik hitét. Idővel majd rájössz dolgokra.

Vagy buta maradsz és begolyózol.

2014. febr. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!