Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mik történtek már meg veletek...

Mik történtek már meg veletek vagy másokkal? Milyen történeteket ismertek, amit szívesen leírnátok? Bármi jöhet! :DD (hülye válaszolók hanyagoljanak)

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom nemmindennapos dolgokra gondolsz.
2011. szept. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát valami érdekesre.
2011. szept. 12. 18:24
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Öcsém lesz.rta a WC-ülőkét
2011. szept. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én két dolog hatására kezdtem el az ezotériával foglalkozni...


Nagypapám képeket gyűjtött, volt neki vagy ötven, felakasztva a falra, a bejárati ajtó fölé a legelső, amit még nagymamámtól kapott nagyon régen. Agyvérzést kapott, bekerült a kórházba, és emlékszem délután háromnegyed három volt, amikor fogta magát az az első kép ami a főhelyen volt, és leesett a földre úgy h senki a közelében sem járt, meg nyugalomban ültünk, néztük a TV-t, tehát tökre ok nélkül... és az érdekes, hogy a szeg benne maradt a falban nem az lazult ki, tehát nem tudom, hogy eshetett le. Na mindegy és akkor mondta nagymamám, hogy nagyapád meghalt. Először persze nem hittem el, de aztán rögtön mentünk be a kórházba, és tényleg háromnegyed háromkor meghalt...


A másik, az az volt, hogy van egy cigányasszony itt szokott kódorogni a környéken (csöves), viszont nagyon szereti a macskákat és mindig magához fogad hármat-négyet, eteti őket ilyenek. A szomszédunknak meg van egy vizslája a kertben, vadászkutya, hát az rögtön kinyírja a macskákat aki bemegy a kertbe, úgyhogy itt csak az a macska marad sokáig életben, aki megtanulja, hogy arra ne menjen :D Na és ez a cigányasszony épp erre kódorgott, akkor talált nemrég egy kismacskát, a kismacska meg valahogy kiugrott a kezéből, beszaladt a szomszédhoz, a kutya mint a villám elkapta földhöz vágta annyi volt neki. A cigányasszony erre meg elkezdett ordítani visítani arra mentem ki és még emlékszem h mondta h "Hogy a fene esne a lábadba és dögölnél meg!" így a kutyának. Két hét múlva a két hátsó lábán valami csúnya ízületi baja lett, még vagy 1-2 hétig húzta de nem tudtak mit kezdeni vele, és végül el kellett altatni a kutyát...

2011. szept. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy agár volt? Mindegy nem értek a kutyákhoz de vmi vadászkutya :P
2011. szept. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Uhh, az uccsó érdekes...

Mééég!!! xDD

2011. szept. 12. 18:47
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Barátnőm nagymamája meghalt. (Ő nevelte barátnőmet, meg az öccsét) Szegény nagyon kiakadt, épp akkor töltötte be a 18-at, azt sem tudta, hogy most mihez kezdjen. Mesélte, hogy esténként mindig beszél a nagyihoz, és mindig azt kérdezgeti tőle sírva, hogy miért hagyta el őket ilyen hamar.


Aztán egyik nap mentem át hozzá, hogy segítsek a nagymama ruháit kipakolni a szekrényből, zsákba rakni. Az egyik otthonkájának a zsebébe belenyúlt, és talált ott egy medált, amire ez volt írva: "Én mindig veled leszek."

Mind a ketten elkezdtük sírni.

2011. szept. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Joros krisztina Tina válasza:

az ocsem lesz.rta a WC uloket

Es mi ebbe a felelmetes? az en batyam mindennap leszarja

2014. febr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!