Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Démon van a hazunkban? SEGÍTSÉG

Démon van a hazunkban? SEGÍTSÉG

Figyelt kérdés
1éve lakok anyaval egy házba a 4.emeleten es egyre durvább dolgok történtek de csak akkor ha egyedul vagyok elejinte csak kisebb zajok voltak a konyhaba utána be ragadtam a wcbe ugy hogy nincs zár pislakolt a lapa egy idő után kinyílt az ajto elkezdtem szaladni a szobába be néztem a konyhába es lattam egy árnyalt vagy valami fekete alakot..bent voltam a szobaba es a konyhábol nevezetést hallottam ez 1honapja volt kb . Tegnap a szekrénybe volt valami vagy valaki..elsőnek kaparast hallottam majd a szekrény ide oda mozgott..ez elott a baratom eljött hozzam es teljesen ki fordultam magamból teljesen más voltam és olyan dolgokat mondtam amiket soha nem mondtam volna ... Lehet meg akart szálni es nem tudott? El mondtam egy imát tegnap és végig fájt a szivem..,(15éves lány)
2014. febr. 13. 21:19
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja igen kedden meg a baratom nálam aludt ugy keltem fel hogy ulok és azt látom hogy a bartom az ágy azélén sír ..el kezdtem felé nyúlni és mondtam a nevét erre baratom fel kelt kérdezte hogy mi az és ott feküdt mellettem ...hirtelen vissza néztem az ágy szélére és már nem volt ott...
2014. febr. 13. 21:21
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
csak azoknál vannak démonok szellemek akik fogékonyak az efféle marhaságra
2014. febr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Es a barátod mit látott az ágy szélén amitől sìrva fakadt?
2014. febr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

Igen! Az van!... Figyelj! Vedd fel a bibliát, zárd be a szekrénybe az összes rohadt horrorodat, és feküdj le aludni kislányom!


By.: Anyuci!

2014. febr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Rég voltál te 15 éves:DD már a nagypapi/mami korhoz közelítesz, mit eteted a jónépet?:D
2014. febr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz, én a helyedben felkeresnék egy jó pszichiátert, és elmondanám neki a problémáimat.
2014. febr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

próbálj meg kedves lenni hozzá és megszelídíteni ezt teljesen komolyan mondom.

Gyűlölet gyűlöletet szül.

Szeretet viszont Szeretetet.:)

hidd el ő is fél tőled.

2014. febr. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha újra látsz, érzel valamit, mondd ezt: Ash Nahm Ghimbatu'l! Ha erre sem megy el, hitesd el vele, hogy ő egy macska. Ha meglátod, érzed stb, vigyél neki tálkába whiskast, vagy tejet, és mondd ezeket neki: cicc, cicc, szia cica, szép cica, jó cica. (lehet, hogy beteg, de már valahol bevált).
2014. febr. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
na, ezért van betiltva a marihuána...
2014. febr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Boldi11 ***** válasza:

Megvagytok keresztelve ? (mármint a család+barátod) Ez sokat segít,esetleg pár feszületet vagy ikont kihelyezhettek a házban ,de legjobb a házszentelés.

Ha nem használ akkor médium használata ajánlott, esetleg pap,de a papokat tiszteletteljesen kell megkérni rá!

2014. febr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!