Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen jelenség lehet, hogy...

Milyen jelenség lehet, hogy néha előre látok dolgokat?

Figyelt kérdés
Lehet hülyeség és csak véletlenek vannak, de sok eset volt hogy előre láttam dolgokat... hülye példákat mondok pl. VV6 gondolkodtam hogy ez a hülyeség mért nincs a TV-ben már hiányzik... erre másnap már cikkeznek hogy újra indul... vagy pl. a környéken nagy baleset történt 2 ember is meghalt sajnos.. előtte napokban folyton a halál gondolata foglalkoztatott, álmodtam is vele és gondolkodtam is milyen érzés lehet stb., még rengeteg ilyen volt, furcsának tartom hogy mint ha előre látnék dolgokat, de nem tudom minek nevezhetjük ezt a jelenséget. vagy csak egyszerűen lehet beképzelem?

2014. febr. 13. 21:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
a vv nézők 100% ilyen képességekkel bír mint te nincs ezen semmi meglepő
2014. febr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Minden elképzelhető. Lehet, hogy jobb megfigyelő vagy az átlagnál és a normálistól való kisebb eltéréseket is észreveszed, elkapod tudat alatt a legkisebb információkat is, majd amikor bekövetkezik valami, akkor azonnal visszaidézed az azzal kapcsolatos észleléseidet.
2014. febr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
nem nézem... írtam is: "ez a hülyeség mért nincs a TV-ben már hiányzik..." ironikusan értettem. + ezek csak példák voltak
2014. febr. 13. 21:47
 4/21 anonim ***** válasza:
74%
Azt hittem,csak nekem van ilyen képességem
2014. febr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Táplis Béla válasza:
28%
Kevesebb kommersz alkohol, törekedj a minőségre, ha nem akarsz ilyen szórakozott lenni!
2014. febr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
no comment... :D
2014. febr. 13. 22:27
 7/21 anonim ***** válasza:
33%

kicsi lány


a média fogja vagy!!!!!!

2014. febr. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Én konkrétan egyik régi osztálytársam közeli rokonának a halálát álmodtam meg anno úgy, hogy kb. azon kívül, hogy az osztálytársam, mást nem tudtam róla.

Én azt vettem észre, hogy ha hiszel ilyenekben, akkor ilyen dolgok megtörténnek veled. Az más kérdés, hogy szerintem van rá reális, vagy viszonylag reális magyarázat. Ez, meg hasonló dolgok velem is abban az időben történtek, amikor elhittem sok minden hasonló "érdekes" dolgot. Aztán valahogy rájöttem, hogy ez útjában áll annak az útnak, amin nekem járnom kéne. Így visszanézve elképesztően nagy baromságokat hittem el még régebben. Most úgy érzem valamivel tisztábban látom a dolgokat, hogy nem képzelek be minden hülyeséget magamnak.

Csak ennyit akartam.

2014. febr. 14. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:

szerintem csak annyit jelent hogy jo megerzeseid vannak a jovovel kapcsolatban. veheted ezt kulonlegesnek vagy sem de ez elmeletileg minden emberben meg van, a kerdes az hogy mennyire fejlesztik.

a masik, veszelyesebb, elkepzeles a vonzas torvenye. ami azert ijesztobb mert akkor ha belegondolsz, lehet hogyha masra koncentralsz mas tortent volna meg. vagy a kerdes vajon te vonzottad be? bar szerintem a te esetedben megerzes esetleg egyszeru veletlen. ugyanis a vv6nak nagy eselye volt a folytatasra plusz emberek nap mint nap meghalnak, ebben nincsen semmilyen ujdonsag. igy nem tulajdonitanek hozza tobbet egyszeru veletlennel. meg egyebkent is... amikor az ember valamin nagyon gondolkodik, tobb mindent besz eszre azzal kapcsolatban. pl. mikor elkezdtem spanyolt tanulni, folyton embereket vettem eszre spanyol konyvvel stb.

2014. febr. 14. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ha nem utólag leszel ilyen bölcs - azaz utólag szerkeszted meg visszafelé és jól megmagyarázva a "megérzéseidet" - akkor ezek nagyon jó dolgok: megérzésnek hívják.


Magasabb fokon pedig szinkronicitásnak, illetve az egyéni, mélyebb szinten a kollektív tudattalannak való összhangnak. Ezekkel C.G. Jung foglalkozott sokat.

2014. febr. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!