Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit láthattam? Vagy csak...

Mit láthattam? Vagy csak káprázott a szemem?

Figyelt kérdés

A balatoni nyaralónkban voltam. Két emeletes, és a második emeleten alszom. Este, sötétben mentem a ház mellett, és egyszer csak hallottam a nevem a hátam mögött. Megfordultam, és a szemem sarkából még láttam, hogy a kert felől villant egy óriási sárga fény. Visszafordultam, és megnéztem, nem maradt-e véletlenül égve a sufni melletti lámpa, de nem. Ráadásul, a hang, ami a nevemet mondta, nem szólt ismerősen, és a a hátam mögött sem volt senki!

Lehet, hogy tényleg már fáradt voltam, és káprázott a szemem, de ha nem, akkor mi lehetett?

Lehetőleg tényleg a KÉRDÉSRE kérek válaszokat, és nem olyat, hogy "Biztos beszívtam!"!



2012. dec. 10. 17:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
A Balatoni szörny volt az, ne foglalkozz vele, ő így szórakozik.
2012. dec. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 x) ***** válasza:
61%
Szerintem csak káprázott a szemed. Nincs ebben semmi különös, csak képzelődtél kicsit. :) Vagy az ötfejű balatoni vidrapingvin volt az.
2012. dec. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
szerintem beszivtal.
2012. dec. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Ha az ember egyedül van néha lát furcsa dolgokat, legalábbis szerintem, mert én igen. De, hogy a neved is hallottad. Vagy szórakozott veled valaki, vagy nemtudom, erre max annyi magyarázat van, hogy "káprázott" a füled és a szemed. Vagy gondolkodtál valamin esetleg, és hangosan hallottad a saját gondolataid...
2012. dec. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Quorra ***** válasza:
A badacsonyi görényember volt az!
2012. dec. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 loupsolitaire ***** válasza:

Szerintem nem tesz jót, hogy a másodikon alszol.

Mindenképp költözz le a földszintre, akkor választ kapsz a rejtélyre.

2012. dec. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer arra ébredtem éjjel, hogy valami a nevemet suttogja, és ilyen fura kaparàszó hangot hallottam, majd szívrohamot kaptam. Aztán kiderült, hogy a barátaim szívattak, utcai szobám volt, álltak kint az ablak előtt és kapartàk a redőnyt. xD Lehet veled is ilyesmi történt.
2012. dec. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja és a roh@dék mióta trágár szó? Nem engedte beleírni a válaszomba. :o
2012. dec. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
51%
mit szívsz? én is kérek!
2012. dec. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ezek szerint néhány ember nem tud olvasni! Direkt kértem, hogy ez a válasz ne legyen! Ha valaki úgy gondolja, ez hülyeség, akkor egy sima "Csak képzelődtél!" is megteszi!
2012. dec. 20. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!