Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mivel magyaráznátok ezt?...

Mivel magyaráznátok ezt? Komoly válaszokat szeretnék mivel most történt ilyen először szal a bivalybasznádi fekveállótól kíméljetek meg

Figyelt kérdés

Valamelyik nap mikor hazamentem a rádió furán zizergett.(mint pl a tv néha mikor be sincs kapcsolva)

Ezek után a számítógépem mikor bekapcsoltam nem indult el csak gyorsan és hagosan sípolni kezdett.

nekem kellet kinyomni(nem mint ha nem egyedül lettem volna otthon)mert magától nem csinált semmit csak sípolt(végül is az is valami)ezek után fura motoszkálást halottam a húgom szobájából.(nagyobb fajta panel lakás 6. emelet)

itt már befostam rendesen de erőt vettem magamon és körül néztem az egész lakásban de semmit nem találtam hála istennek :D

Ráadásul haverom csak mobilon tudott elérni mert azt mondta hogy a lakástelefon nem volt kapcsolható.

Na már most az lenne a kérdés hogy ez lehet valami para tevékenység jele?

Mert a házban volt rövid áramkimaradás és ez magyarázat lehet a telefonra és a rádióra de a számítógépre és a motoszkálásra nem.

Jó persze a számítógép bekrepálása és netán tán esetleg véletlenül ha nem tőlünk jött a mászkálás hanem a szomszédtól (amire nincs nagy sansz mert biztosra veszem hogy tőlünk jött mer a húgom széke felborítva volt)

akkor is mennyi az esélye annak hogy egyszerre történjen meg mindez??

mármint lehet véletlen egybeesés de sztem ez sok ahhoz bár ki tudja?...

bocsi a szószaporításért de a trollok elkerülése végett azt hiszem szükséges.

BÁR BIZTOS TALÁLNI FOGNAK OLYAT AMIBE BELE FOGNAK KÖTNI.

pl nem tettem vesszőt minden hogy elé és nem volt mnidenütt írásjel stb stb üdvözlöm anyátokat....



2014. febr. 17. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ez nem paratevékenység, nem kell izgulnod.:)

Ja, és gépedet újrarakhatnád szerintem.

2014. febr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lakástelefon: ez az új fajta, amit be kell dugni a konnektorba, ugye? A jelenségek közül a számítógépet is magyarázná, ha az áramkimaradást túlfeszültség előzte meg. (Ilyen történik pl. villámcsapásnál.) Már csak a motoszkálás és a felborított szék van vissza. Tehát vagy természetfeletti jelenség volt, vagy kicsi gömbvillám. (Az tud: elektromos zavarokat, áramkimaradást, túlfeszültséget, a régiek "matató ménkünek" is hívták, mert "mászkált" mindenfele, a szigetelő tárgyakat elmozdítja, a fémtárgyakat időnként megolvasztja. És ha nem a lakásban semmisül meg, akkor előfordul, hogy nem okoz különösebb kárt.)Ha a húgod széke fából volt, akkor nem zárnám ki a gömbvillámot. Simán jön és megy a konnektoron keresztül is akár!
2014. febr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez az alföldi bodobácslény lehetett,itt a tavasz...
2014. febr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Na hogy közösülnél vele.... az alföldi bodobácslényt kihagytam

Most megyek és örökös száműzetésbe vonulok...

2014. febr. 17. 19:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sok minden okozhatta, ahogyan említetted, áramingadozás vagy akár egy enyhe napkitörés. A kérdés kiírása előtt én azért megkérdeztem volna a húgomat, hogy nem ő borította-e fel a széket. A motoszkálást lehet, hogy csak képzelted, vagy tényleg a szomszédból jött, mert ugye, ha az ember valamitől megijed, akkor felmegy az adrenalin és minden érzékszerve hatványozottan működik, így egy nagyon enyhe zajt is érzékelhettél hangosabbnak a kelleténél és ebből következtethetted ki, hogy a szobából jött.

Én azt mondom, hogy a húgodtól vagy akár a szüleidtől kérdezd meg, hogy a szék fel volt-e borulva mikor elmentek otthonról. Mert erre az egyre tényleg nincs magyarázat, ha földrengés lett volna azt egy felborult székkel nyilván nem úsztátok volna meg.

2014. febr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
attól függ éreztél valami furát mintha valaki lett volna veled??
2014. márc. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 hwahun válasza:
A szék és a hangok az különös. az elektromos kütyük lehettek üzemzavar stb. tapasztaltál hőmérséklet ingadozást, vagy furcsa villanásokat, mint pl olyat amikor pislogsz, de nem pislogás közben? kicsit hülyén fogalmaztam...
2014. márc. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igen para tevekenyseg volt...te paraztal.
2015. júl. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!