Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan kell készíteni psi labdát?

Hogyan kell készíteni psi labdát?

Figyelt kérdés
Most érdekelni kezdett a téma, de sehol sem találok leírást az elsajátításához..

2014. febr. 27. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Így... [link]
2014. febr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kinek sikerült, és érezte az energiát?
2014. febr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

volt, akinek ez működött?

és ha igen, milyen érzés volt?

(üziben is jöhet a válasz, köszi előre is)

2014. febr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem működik.

Kezdetnek kb. 10 cm-re tartom a kezeimet. Először enyhe melegséget érzek a tenyereimben.

A két kezemet elkezdem mozgatni (közelíteni/távolítani egymástól). Eközben a tenyereimre összpontosítok. Először nem érzek semmit (esetleg továbbra is a melegséget).

Majd kb 10-15 másodperc múlva enyhe vonzást/taszítást érzek a kezeim között. Ahhoz tudnám hasonlítani mikor 2 mágnest közelítünk egymáshoz, és mikor azonos pólussal tesszük ezt, akkor taszítják egymást. Először egészen közel kell a két tenyeremet tartanom, hogy érezzem ezt az erőt, majd óvatosan egyre távolabb és távolabb tudom a két kezemet tartani akkor is érzem. Én nem nagyon szoktam ezzel foglalkozni és pár perc alatt meg is unom, de eddig minden alkalommal, mikor próbáltam éreztem.

2014. febr. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bemész bármely sportszerboltba, veszel focilabdát, még rá is van írva hogy 10 psi
2014. febr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Laylah ***** válasza:
Ami nekem bevált (kezdetben nem is tudtam, hogy így hívják), az a David Carradine-féle thai chi oktatófilmben lévő technika. 2-3 alkalommal csináltam végig a filmet, tök jó meditatív állapotban vagyok közben, csak az a baj, hogy akarva-akaratlanul akkora energiákat halmozok fel, amiktől már fizikailag is rosszul vagyok. XD
2014. febr. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Laylah!


Az az oktatófilm elérhető valahol? Kíváncsiságból megnézném milyen technikát mutat meg. köszi

2014. febr. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Laylah ***** válasza:
Nem találtam fent neten, nem tudom, honnan szedtem le... Feltöltöm 4sharedre. :)
2014. febr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Laylah ***** válasza:
Akinek kell, írjon üzit, mert sajnos belinkelni nem engedi.
2014. febr. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy nem írtam csak sokáig nem voltam fennt gyakorikérdéseken.. Köszi a válaszokat :D Most rákattantam a telekinézisre :/:D
2014. márc. 11. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!