Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Fém-elem egyensúlyának helyreá...

Fém-elem egyensúlyának helyreállítása?

Figyelt kérdés
Teljesen kibillentem az egyensúlyból, sokmindenre fogékonyabb lettem, amire egy fém-elem tipusú ember csak lehet. Rossz a légzésem, ebből kifolyólag gyakrabban betegeskedek, érzem rosszul magam. Melankólikus, fáradt és kedvetlen vagyok és a társaságtól is szívesebben tartom távol magam. Hogyan lehetne helyrebillenteni ezt az egyensúlyt? Újra kiegyensúlyozott és boldog szeretnék lenni. Sport, jóga, meditáció, ételek, italok? Mit kéne tennem? Kérlek segítsetek!

2014. márc. 3. 19:53
 1/4 Napsugar11 válasza:

Én egy olyan kapszulát szedek, ami a harmóniát és az egyensúlyt képes sejtszinten és mentális szinten is helyreállítani úgy, hogy visszaállítja a sejtek optimális töltési egyensúlyát. Nekem nagyon bevált, sőt a gyerekeknek is adom, ők a tanulásban érzik a hatását, nem olyan fáradékonyak, jobban koncentrálnak és reggel könnyebben tudnak felkelni.


Mi elégedettek vagyunk ezzel, nálunk a 17 éves legkisebb gyerektől a 80 éves Édesanyámig mind ezt szedjük. Megírjam a nevét privátban, hogy mit keress?

2014. márc. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon örülnék neki, ha leírnád! Köszönöm:)
2014. márc. 4. 14:19
 3/4 anonim ***** válasza:
A nappali közepébe törökülésben kell maszturbálni egy órán át, megállás nélkül.
2014. márc. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért azt megnézném kedves utolsó te hogy kivitelezed -.-
2014. márc. 24. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!