Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a jelentősége annak, ha...

Mi a jelentősége annak, ha minden elektromos eszköz elromlik körülöttem?

Figyelt kérdés

van ennek ezoterikus jelentősége? normális válaszokat írjatok, ne azt hogy nem tudom használni. azért kérdezem, mert hallottam ilyesmit, és most már tényleg érdekel, mert nem csak nekem tűnt fel.

minek szoktátok az ilyet tulajdonítani?



2014. márc. 8. 22:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem rég ilyet olvastunk az angol könyvünkben, volt benne egy nő aki azt hitte, hogy szellemek szállták meg a házát, mert a tvje a laptopja a rádiója minden elektronikus eszköze elromlott és ha vett megint egy új tvt az is elromlott. Egyik nap már elege lett ebből és hívott valami parapszichológus embert a lakásába, hogy nézze már meg mi a gond. Aztán az ember 1 hétig tanulmányozta a házat és rájött, hogy a nő okozza ezeket mert nagyon nagy az elektromosság benne vagy mi. Egyébként a címe Electric Woman. Szerintem veled is valami ilyesmi van, több benned az elektromosság mint a többi emberbe.
2014. márc. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

ilyesmi velem is van


volt, hogy újratölthetős elem volt a kezemben és kiabáltam valakivel, az elemek meg úgy felmelegedtek, hogy el kellett dobnom őket mert forrók lettek, nem tudom mitől lehet, mert nem vagyok ezoterikus alkat, de furának találtam a dolgot

2014. márc. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
ez biztos, hogy biomágnesesség. nem szedtél véletlenül mostanában vadtablettát? velem akkor szokott ilyen lenni, ha magas vastartalmú ételt eszem. akkor viszont nem tudok dolgozni, mert leég a kezemben minden elektronos szerszám.
2014. márc. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az oka egy elektromos meghibásodás lehet vagy valamilyen zárlat okozhatja kíváncsi lennék milyen elektromos eszközökre gondolsz? kifejtenéd bővebben.
2014. márc. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

meglepnek a válaszok, nem tudtam hogy ez ennyire gyakori. felpontoztam mindenkit:)

Bővebben is kifejtem igen,

pl mikró, telefonok, számítógép, tv. igazából kb ennyit is használok.

mikró volt a legdurvább, mert szikrázott, füstölt benne a kaja a számok összevissza mentek, pedig csak 2 percre állítottam. telefon kikapcsol a kezemben, vagy lefagy, telefonálni nem tudok vele, mert akadozik, megszakad. és már a 3. telefonom tavaly óta, miközben mindig másfajtát veszek, és vigyázok is rájuk, de a szervízben sem tudnak vele mit kezdeni, mert náluk működik, és nem találnak benne hibát. Tv számítógép magától kikapcsol néha, pedig kitisztíttattam a laptopot, hogy ne forrósodjon túl, és mégis váratlanul kikapcsol. Az ügyfélszolgálatos számítógépe, romlott el múltkor a bankban, de akkor már nagyon ideges voltam, hogy több mint egy órája szenvedünk, mert semmi nem működik. Erre azt mondta hogy ez csak miattam lehet, mert ő ilyet még nem tapasztalt.


Gondolom a nagy része a saját hozzá nem értésem miatt történik, de azért ez már elég hihetetlen.

2014. márc. 9. 13:27
 6/14 A kérdező kommentje:
Ja és nem szedtem vastablettát. erre elfelejtettem válaszolni bocsi
2014. márc. 9. 13:30
 7/14 anonim ***** válasza:

Az én nevemet egy gép ha regisztrálja, a nevemmel kapcsolatos dolgok sorozatosan rosszul rögzűlnek.

Ami az enyém, annak nem hosszú az élete.

Már bankszámlám sincs, mert a sok tévedéstől már meguntam az utánajárkálást.

Ha egy kütyüt vásárolok 1000termék közül kiválasztom a gyári hibásat, esetleg háromszor is egymás után!

Evvel csak döglődni lehet, de élni nem!

2014. márc. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

én már úgy vettem meg egy elektromos eszközt, hogy szóltam, hogy 3 napon belül még jövök mert én vagyok az aki rendszeresen kifogja a gyárihibásakat

és bingó

a második már jó volt


laptopot is amit elsőre vettem rossz volt meg többminden

2014. márc. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Laylah ***** válasza:
Nekem is előfordul hasonló az utóbbi egy-másfél hónapban, bár nem teljesen ez. Engem megráznak a dolgok. XD Végighúztam a kezem a szatén ágyneműm -> szikrázott. Reggel mosdásnál hozzáérek a vízhez -> megráz. Hozzáérek a laptopomhoz -> megráz. Hozzáérek a szobakulcshoz -> megráz. Megfogom a kulcsot, odaillesztem a zárhoz -> szikrázik. A lakatot visszateszem a szekrényre -> szikrázik... XD
2014. márc. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Laylah ***** válasza:
Ja, és végigsimítom a kezem a hajamon kétszer -> száll a hajam. XD
2014. márc. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!