Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egy gyerekkori eseményt...

Egy gyerekkori eseményt szeretnék veletek megosztani. Történt valakivel hasonló? Vélemények?

Figyelt kérdés

Esténként amikor lefeküdtem aludni, a szobában folyton papírzörgést hallottam a szekrényből. (Voltak benne papírok.) Ez nagyon sokszor előfordult, egészen addig, amíg ki nem lett a szekrény cserélve.

Sokáig azt hittem, hogy csak álmodom, de egyszer az édesapám is aludt ott egyedül és mesélte anyunak, hogy papírzörgést hallott. (Én akkor anyu mellett aludtam.)


2014. márc. 12. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Velem tortent. Aztan az egerfogo megoldotta a problemat.
2014. márc. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy egér volt?
2014. márc. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha egér lett volna akkor a szekrény cseréje nem oldja meg a problémát. Nem tudom mi lehetett, de én is szoktam zörgéseket hallani a szobámban. Az unokatestvérem pedig mesélte, hogy a szekrénye néha elkezd mozogni és zörögni.
2014. márc. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Panelben a 7.-en laktunk. Nem nagyon voltak egerek. (Lennt a szeméttárólóban patkányok igen, de ilyen magasra nem jöttek fel.)

Egyébként én is gondoltam rá, hogy esetleg ennek ellenére egér vagy bogarak (talán csótányok) lehettek, de minden nap használtam a szekrényemet, forgattam a papírokat benne (füzetek, könyvek), nagy valószínűséggel észrevettem volna. Köszönöm a válaszokat. :)

2014. márc. 13. 09:36
 5/5 anonim válasza:
A szekrénymumus volt az.
2014. márc. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!