Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet ennek a bosszantó...

Mi lehet ennek a bosszantó jelenségnek az oka? Rossz hely?

Figyelt kérdés

Hétvégenként a nagyszobában alszom.Rendszeressé vált, hogy ott mindig történik velem valami.

Általában mindig hasonlóan alakulnak az események:Pontban háromnegyed 1 körül valami igen beteges rémálomra riadok(az álom tartalma változó, de mindig ijesztő, lelkileg nagyon megrázó).A riadtság, félelem az álom után is tart.Nem érzem magam biztonságban, a lakást sem érzem biztonságosnak, kicsit "idegen" az atmoszféra.És szinte minden ilyen eset után valami fizikai probléma is jelentkezik.Múltkori felriadásomkor észrevettem, hogy fáj a jobb könyököm izületem.Következő héten a hüvelykujj izületemmel történt valami.Az máig nem jött rendbe teljesen.

Volt, hogy arra riadtam, az orrom fáj furcsán, aztán valami pánikroham féle tört rám.

Tegnap előtt szintén ott aludtam, akkor meg arra ébredtem, szintén 12:30 körül, hogy furcsán zúg a fejem és egyik fülemre nem hallok, másik fülemmel meg totál torznak hallottam a hangokat.Szédültem is, elég rosszul voltam.Csak másnap dél körül múlt el.

Sajnos az ágyat abban a szobában máshová nem tudom rakni.Radiesztéziához értek valamelyest, már többször bemértem a szobát.Nem mutatott az eszköz különösebben erős földsugárzásokat azon a helyen.De akkor vajon mi lehet?

Gyakran előfordul, hogy már miután lefekszem, a kor kezdődik valami...Kusza, furcsa gondolatok jönnek, olyan "zavarosnak" érzem magam.De ez nem a szokásos elalvás előtti "képzelődős" állapot, ez valami zavaró dolog.Tőlem idegen gondolatok.

Szeretnék valami megoldást, de ha a radiesztézia nem segít, akkor nem tudom, mit tehetnék, mivel lehet ezt a földsugárzásokon kívül magyarázni?


2014. márc. 23. 20:05
 1/3 A kérdező kommentje:
A másik szobában, a fal mellett is van egy ágy, ettől a"rossz helytől" alig fél méterre.Érdekes módon ott nem történik semmi ehhez hasonló.Ott ritkábban álmodok rosszat és nem kellek rendszeresen fizikai bajokra,fájdalmakra.Viszont abban a szobában Hajnali fél 3 körül szoktam valamire felriadni.
2014. márc. 23. 20:10
 2/3 anonim ***** válasza:
Rossz testtartás.
2014. márc. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

De vajon a másik szobában miért nem alszom rossz testtartásban?Az ágy mindkét helyen ugyan olyan, egyforma.Semmi nincs a közelemben, ami miatt rossz testtartásban kellene aludnom.

2014. márc. 24. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!