Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Elmerjem hozni a halott mamám...

Elmerjem hozni a halott mamám ágyát?

Figyelt kérdés
Pár hónapja halt meg a nagymamám és szeretném elhozni az ágyát amin meghalt és nagyon sokat feküdt rajta. Szerintetek elhozzam?
2014. márc. 24. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem merném.

De ha Téged nem zavar,akkor nyugodtan.

2014. márc. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
halott dolgait soha ne hord vagy használd, sokan nem tulajdonítanak neki semmi jelentőséget, de szerintem a lelkednek és a tudatodnak sem tesz jót, hogy egy halott dolgát használod, pl az ágyát, amin meghalt.
2014. márc. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nem gáz, végülis a nagymamád volt, nem egy idegen, ismeretlen élettel.
2014. márc. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha olyan jó, és antik, és szép és kényelmes, akkor nyugodtan. Ha meg megnyugtat a tudat, hogy általad szeretett nagyanyád is abban az ágyban aludt, és ez kissé "visszahozza" neked, akkor pláne.
2014. márc. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
Ne hozd el! Mit szólnak majd az örökösök, ha megtudják?!
2014. márc. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Nem tudom valami visszatart.. Nem félelem csak nagyon rossz lenne az a tudat, hogy ezen az ágyon halt meg. Jobb lesz, ha nem hozom el. :/ Az utolsót nem nagyon értem.
2014. márc. 24. 22:02
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden attól függ, hogy hogyan gondolsz a nagymamádra. Ha úgy, mint egy emberre, aki meghalt, és ezen az ágyon halt meg. Tehát az ágon egy halott feküdt, ami éppen a te nagymamád-akkor én sem hoznám el.

De ha úgy gondolsz rá, mint a szeretett nagymamádra, akinek emlékét őrzi magában ez az ágy. (kicsit groteszk, nem úgy értem). Vagy gondolj arra, mintha még élne, és a hálószobájában lennél, miközben ő az ebédet csinálja. Hirtelen elálmosodsz. Az ágy pedig hívogat. A mamák ágya általában kellemesen hűvös érzetű. Nem tudom miért. Na szóval az ágy hívogat, és te meg belefekszel. Olyan jó puha, és hideg. Bocsi, de most muszáj lefeküdnöm egy ágyba.

2014. márc. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) nem hozom el úgy döntöttem.
2014. márc. 25. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!