Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek mi történne? És...

Szerintetek mi történne? És ti mit tennétek? :D

Figyelt kérdés
Egy lehetséges zombi apokalipszis esetén szerintetek a világ milyen változásokon menne keresztül?A saját elképzelésem szerint nem vírus vagy egyéb baromság,hanem 1 parazita amely a veszettséghez hasonló állapotba hozza az embert majd harapás/vér útján fertőződik.Szerintetek az ember képes lenne ezt megakadályozni?És ti mit tennétek?

2014. márc. 4. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Én próbálnám túl élni !
2014. márc. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valaki magyarázza már el nekem mi az a zombi apokalipszis, honnan jött, és miért szól minden második kérdés erről?
2014. márc. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Terveket dolgoznék ki a túlélésre, és egy Csendes-óceáni szigetre költöznék. Vinnék magammal pár embert, szaporítás céljából, és amikor már meghaltak a zombik(mivel értelemszerűen egy idő után kihalnak), a sokadik generációs leszármazottaink visszafoglalják a szárazföldeket, és a túlélőkkel karöltve visszaállítják a kultúrát is.
2014. márc. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Válaszokat még szívesen elfogadok,mindenkinek megy a zöld kéz!
2014. márc. 4. 22:19
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
Én próbálnám segíteni a terjedését. Pl. ahol sok a fegyveres, ott könnyen megállíthatják a járványt, de ha el lopom a fegyvereket, akkor a saját túlélésem, és a zombikat is segítem. Aztán ha elég sok zombi van, akkor megyek túlélni.
2014. márc. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ha levegőben terjed akkor nehéz lenne megakadályozni, ha csak harapás útján akkor könnyebb az is számít hogy gyors vagy lassú és vagy buta vagy okosabb (PL az okosabb kibírja nyitni az ajtókat és tud mászni létrán) és én azt tenném hogy szereznék egy járművet és valahogy elköltöznék egy szigetre és megtermelném magamnak az ételt (persze megpróbálnák vinni magammal pár embert.
2014. márc. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Én valahogy csak kihúznám azt a 3-4 hetet :D

Most kérdezhetitek h mit beszél ez az idióta zombi apokaliszisnek nincs vége 4 hét alatt?!

Had magyarázzam el.

Tegyük fel hogy harapással terjed a cucc és nagyon gyorsan. Mennek a zombik esznek szóval nem mindenkiböl lessz zombi valakiböl kaja lessz, itt az első bökkenő egy idő után nincsen mit enni. De még ennél is előb következik be az ( ez az eset csak akkor lenne ha olyan okosak a zombik mint egy telesz*rt zokni) hogy ugye inni is kéne. Szóval ha tudnak inni egy időre megmenekültek de egyszer ugyis elfogy a friss husi ha lenne is apokalipszis akkor se tartana tovább 1 max 2 hónapnál!

Bocs ha kicsit össze vissza irtam de már este van :)

2014. máj. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
82%

előző, remélem tisztában vagy azzal, hogy 7 milliárdan élünk a Földön, biztosithatlak róla, hogy ha marhagyorsan is terjed a járvány, évekig eltarthat, mig mindenki megfertőződik. emberi ésszel elég nehéz felfogni ilyen hatalmas számokat.

én tuti fognám a barátokat, együtt eladnánk mindenünket, amig még lehet, és az összegyűjtött pénzből épittetnénk egy bombabiztos házat valahol az isten háta mögött. plusz fegyverek, sok instant kaja, viz, oxigénpalackok, hátha olyan súlyos lesz a helyzet, hogy egy földalatti pincében kell kihúznunk hetekig :D van itt a városban egy család, akinek már van is ilyen bombabiztos pincéje, ismerősöm édesapja vett részt az épitésében (mert az illető földmérő). szóval már léteznek ilyen elmebetegek, akik milliókért 10 méter mélyre ásatnak egy sötét lukat, és telerakják palackkal, meg űrhajóskajával. Igaz, azt valami hurrikán vagy világvége miatt csináltatták, nem a zombik miatt. agybaj:D

amiket bepakolnék: személyes cuccok (pl. levelek, fényképek, első dobverő), vásárolnék annyi dvd-t amennyit birok, meg egy jó nagy tv-t, dvd lejátszót, vinnék sok könyvet (bár ezesetben az e-book könnyebb választás), ilyen unaloműzőket. bár mire ez elterjedne, szerintem valahol csak kifejlesztenének valami ellenszert, amit csak be kell lőnöd magadnak évente háromszor, és akkor addig nyalogathatnak a zombik, amig nem marad hús rajtad :D

támadásra az esélyünk alulról csapkodná a nullát, szóval maximálisan a védekezésre koncentrálnék.

de szerintem ilyen "parazita" már él a földön, úgy hivják, hülyeség :D


- bocsi a helyesirásért, nincs hosszú i-m -

2014. máj. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek megy a zöld kéz de további válaszokat még várok.!
2014. máj. 15. 12:30
 10/10 anonim válasza:

Én önmagában nem tartom ezt az egészet baromságnak.

Szerintem a legkönnyebb úgy túlélni, ha hazai pályán mozogsz. Ismert környezetben és ismert emberekkel az oldaladon. Én a saját házamat biztosítanám be ellenük, ismerjük be 1 nap alatt összetákolható valami kis védelmi blokád ellenük. Utána fel kell költözni a padlásra, ahol megfelelő légkört alakítasz ki magadnak. Tanácsos beszerezni szobabiciklit és egy áramrendszert, hogy tudj magadnak elég energiát termelni. Nem olyan jó hónapokon keresztül tűzbe bámulni és azzal világítani esténként. A zombik ellen szerintem felesleges a lőfegyverek használata ( amit Hollywood-tól láttunk ezt bizonyítja) megy a shotgun-os dara. Szerintem egy ilyen apokalipszis alkalmával nem a zombik lennének az ellenségek, hanem azok az emberek, akik rajtunk kívül túlélik. Gondolj bele.Mindenki zsákmányolni akar magának fegyvert, ruhát, felszerelést és természetesen biztos menedéket. Egy ilyen helyzetben az emberiség amúgy is gyenge összetartása megszűnne létezni, mindenki magára és a családjának a túlélésére gondol, nem pedig mások életben tartására. Én tuti egyedül próbálnám meg túlélni.

2014. jún. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!