Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megszállt a szellem?

Megszállt a szellem?

Figyelt kérdés
Kérlek benneteket,akik viccelődnek,ne írjanak ide semmit,mert ez nem volt vicces számomra. Nem szerettem volna igazán kiírni ide kérdést,de nincs ötletem kivel tudnám ezt megbeszélni,hátha akad itt hozzáértő ember . Teszem hozzá sosem foglalkoztam ilyesmi dolgokkal,nem érdekeltek soha . (Szóval nem azért történik velem ilyen,mert hiszek benne ,és bemagyarázom,ezzel ne jöjjön senki !!!!És dilis sem vagyok! ) Röviden : A legelső lakásba amikor elköltöztünk párommal,ott ( az olvasottak alapján a házat szállhatta meg a szellem ) , utána elköltöztünk egy másik lakásba,nem történt semmi . Most egy hónapja egy új lakásba vagyunk , egész eddig nem történt semmi. Viszont hajnalban párom korán elment dolgozni,nehezen tudtam elaludni,sikerült,és végülis borzasztó érzés volt,ami történt. Szó szerint azt éreztem , hogy megszállt valami(ki). Egyszerűen próbáltam ellenállni neki,mert egyszer már történt ilyesmi rossz érzés velem , mellettem mintha futkoztak volna,folyamatosan beszélgetéseket hallottam,meg hogy hozzám beszélnek(nem tudom sajnos hogy mit ) , és a legborzasztóbb az volt,hogy nem tudtam mozogni,és megszólalni sem. Amint nagy nehezen sikerült felébrednem,mintha levegőt sem kaptam volna azelőtt.Aztán kicsit felkeltem , (nálam ha rosszat álmodtam bármikor is,felkelés után sosem szokott folytatódni az álom ) ,mondom visszafekszek,lehet csak egy rossz álom volt. És neem :( Ugyanaz történt ,illetve mellettem van egy tükrös szekrény,ott mialatt nem tudtam mozogni ,még mintha láttam is,hogy valamik futkosnak . Valaki tud ötletet mondani ? Valakivel történt ilyen ? Nagyon rossz érzés,több ilyet nem szeretnék :( Aki nem hisz ilyenben,ne hülyéskedjen itt,mert nagyon nem vicces ! Nem kívánom senkinek ezt az érzést ! :(
2014. márc. 27. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

Szerintem ez lidérc nyomás.Az agyad és a tested nem egy időben ébred fel.Mivel tudatodnál vagy az agyad blokkolja a mozgást.

2014. márc. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Az is lehet, hogy alvásparalízised volt:

[link]

2014. márc. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Passiflora ***** válasza:

Amit leírtál, az szerintem több elemében hasonlít az alvásparalízisre, amit korábbban sokáig valamiféle természetfeletti jelenségnek tartottak.


Sok információt találsz róla a neten, például itt is elég részletesen írnak róla:


[link]

2014. márc. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem szellemnek hívják, hanem Alvásparalízisnek... [link]
2014. márc. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Remélem tényleg ez van amit írtatok . Köszönöm
2014. márc. 27. 10:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Az Alvási bénulás, Alvásparalízis közvetlenül avast előtt jelentkezik, és legfeljebb 1-2 percig tart az érintett mindeközben ébren van szemét kívül egy izmát sem tudja mozgatni beszélni sem tudd van, aki hallucinál lidércnyomás gyötri vagy testen kívüli élményt él át! alvási rendellenességekhez köthető , de hallottam már olyanokról, akik tudatos álom gyakorlásakor élték át ezt a nem kellemes élményt.
2014. márc. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Opsz! "avast előtt jelentkezik, és után jelentkezik".
2014. márc. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Laylah ***** válasza:
Igen, inkább alvásparalízis. A lidérc az álomban jelentkezik, olyasmi, mint az incubus/succubus, viszont nem láthatod. Ha pedig szellem vagy bármi más szállna meg, akkor nem emlékeznél belőle semmire, mivel nem maradnál a testedben.
2014. márc. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!