Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagyok ekkora szerencsét...

Miért vagyok ekkora szerencsétlenség? Nem nekem találták ki az életet? Megszállt egy szellem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen engem nem lehet szeretni még a születésemkor fel kellett volna robbantani a kiságyamat velem együtt.

Senkinek nem vagyok elég jó sose szeret senki. Bármit is csinálok bárhogy változok ha magamat adom ha nem bármit csinálok nem jó.


Lehetek jó tanuló mintha ember,kedves mindenkivel. Lehetek olyan,aki hányásig issza magát. Lehetek bunkó, önfeláldozó,beszédes/csendes semmi se jó senkinek.Nem tetszek senkinek bárhogy is sminkelek magam fodrsáz ruha stb.

Unom már,hogy mindenért sokkal jobban emg kell szenvednem mint másnak és még ígyse érem el a célom,ha egyáltalán van.

Unom,hogy dagadt vagyok pedig konkrétan alig tudok enni,mert valami mentális betegségem van mostmár ez is keseríti az életem.. Miért? Mit vétettem? Mit csináljak? Egyre rosszabb vagyok egyezerűen esek szét, lelkileg,testileg.. Úgy érzem,mintha egy hang irányítana és belülről emg akarna ölni ...


2013. dec. 1. 15:02
 1/9 Deliverance ***** válasza:
Azért nem sikerül semmi, mert ezt meséled be magadnak. A negatív élmények irányítanak téged, megakadályoznak a sikerben. Minél inkább befordulsz és sajnáltatod magad, annál kisebb az esélye, hogy valaha jobb legyen a helyzet. Önmarcangolásba kezdtél, ami szintén nem jó. Kis lépésekben haladj. Először próbáld meg kibeszélni magadból. Írj naplót, beszélgess a szüleiddel. Nem fognak elküldeni. Olvass olyan könyvet, ami inspirál téged. Kezdj el egy sportot, ezzel levezetheted a feszültséget, ráadásul önbizalmat fog adni, ha látod, hogyan változik tőle a tested. Ha pedig még mindig nem javul a dolog, keress fel egy szakembert. Ne add fel, nem vagy egyedül! :)
2013. dec. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nanana Mit szeretsz csinálni? Mit olvasol? MI a kedvenc könyved? Versed? Mi érdekel?
2013. dec. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
EGY embernek kell megfelelned, az pedig te magad vagy. Ha ezt eldöntöd, az elején nehéz lesz a megvalósítás, de aztán egyre könnyebb. Mint ahogy előttem írták, ha van lehetőséged sportolj valamit. Ha esetleg azért (is) írtál, mert szívesen beszélgetnél valakivel, írj rám privit :)
2013. dec. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A szüleimet hagyjuk pont leszarják mi van velem. Komolyan el vannak foglalva a saját hülyeségükkel hogy összevesszenek azon,hogy kék vagy piros az ég meg hasonlók közben verik egymást. Nem is tudom milyen akarok lenni,olyan akit szeret valaki..
2013. dec. 1. 15:41
 5/9 Deliverance ***** válasza:
Sajnos amíg ilyen negatív vagy, senki sem fog közeledni hozzád.
2013. dec. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Neked egy cél kell. Ha van miért küzdeni akkor az ilyen piti dolgok nem fognak érdekelni, és a kisugárzásod is jobb lesz ami majd ezen is segít.

Nekem bevált.

2013. dec. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de milyen cél? azt se tudom mi a feladatom az életbe vagy mi a helyes..
2013. dec. 1. 16:07
 8/9 anonim ***** válasza:
és azt kinek kell megtalálnia, mi a te feladatod? és hogy mi a helyes? azt a lelkiismereted megmondja -mindig. Figyelj befelé, ott van az aki ezeket legjobban tudja.
2013. dec. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. dec. 2. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!