Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Olyan emberek segítségére...

Olyan emberek segítségére lenne szükségem, akik járatosak a numerológiában, számmisztikában?

Figyelt kérdés

Egyik délután barátnőmmel érdekes hasonlóságokat vettünk észre a fiú - akibe azt hiszem, szerelmes vagyok - és az én különböző "számaink" között. Nem vagyok jártas az ilyesmiben, de ez már úgy gondolom, nem lehet véletlen. Kérlek szépen titeket, akik értenek hozzá, írjanak privát üzenetet én pedig ismertetem az adatokat.

Előre is köszönök mindent!



2014. ápr. 6. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a numerában vagyok jártas. :P
2014. ápr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Laylah ***** válasza:
Ha arra gondolsz, hogy van pár közös számotok, még nem jelent semmit... :) A sima numerónak utána tudok nézni, de a párkapcsolati numeróhoz nem értek, csak annyit tudok róla, hogy az azonos számok nem feltétlen jelentenek pozitív, konfliktusmentes kapcsolatot.
2014. ápr. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!