Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Különleges képesség (szaglás)?

Különleges képesség (szaglás)?

Figyelt kérdés
Ez egy nagyon idióta kérdés, de észrevettem, hogy nagyon jó az orrom. Ezt úgy értem, hogy ha készítenek a földszinten sandwich-et, meg tudom mondani hogy milyen sandwich. Meg fél km-ről kiszagolom a kaját, pedig nem vagyok egy nagyevő. Ez mi? :D Én egy kib*szott földönkívüli vagyok! :D

#szaglás #szuperszimat #ezmiezmárhe
2014. ápr. 10. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkinek van egy érzékszerve, ami jobb a többinél. Én pl egy csomó mindent meghallok, amiket mások nem. :)

Amúgy meg szendvicsnek írják. :P

2014. ápr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vazee nehogy már másra gondolj, itt kell egyből mekérdezned hogy természetfeletti képességed van-e?! Adok rá egy választ: Nincs. És menj aludni. :D
2014. ápr. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen ez egy olyan mutáció, aminek a segítségével szuperhőssé válhatsz. Lehetnél mondjuk Szimat a nyomozó, vagy Orrmen akinek a jelmondata az lenne, hogy most megorroltam rád. Vagy esetleg Nózilovag, Dr. Kiszaglász.
2014. ápr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Yeah, csak is az volt az életcélom, hogy egy kib*szott mutáns legyek! :D Most hogy teljesült az életcélom, öngyilkos leszek :D
2014. ápr. 10. 22:50
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy nem tudom mennyire esett le hogy ez csak poén... ;)
2014. ápr. 10. 22:51
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a Parfüm c. filmet. Egyébként ha rágyúrsz a dologra, lehet belőled orr. Mármint olyan személy aki minősíti a dolgokat a szaguk alapján. Van egy ilyen ipse, sőt biztos több is akinek ez a munkája, hogy miben mi van, mi kéne bele, szóval minőség ellenőr.
2014. ápr. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó a szaglásod, ami kitűnő adottság. De hol itt az ezotéria?
2014. ápr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!