Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ehhez az 'ezoterikus' otlethez...

Ehhez az 'ezoterikus' otlethez ki-mit szol?

Figyelt kérdés
Valaki kijelenti magarol hogy o spiritualis tanito, es kliensei vannak. Neten hirdeti magat. Fizetni nem kell, illetve az ellenszolgaltatas onkentes alapon mukodik, (donation). 'Megvilagodast' 'tanit'.

2014. ápr. 12. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább menj el nyelvtan tanárhoz.

mindenki egyből levágná, hogy kamu vagy, és csak unatkozol.

2014. ápr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább saját magadat tanítsd, mint ilyenekhez járj, sajnos sok a sarlatán .
2014. ápr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hát... nemtom... adj linket, ki az a tanító
2014. ápr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
És eddig hányan világodtak meg tőle?
2014. ápr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy igazam van, de én nem hinném, hogy megvilágosodást lehetne "tanítani".


Én egyetlen olyan embert ismerek személyesen, akit egészen nyugodt szívvel mernék spirituális tanítónak nevezni.


Ő akkor fogja a neten hirdetni magát, vagy bárhol máshol tanítványokat "toborozni", amikor engem megkeres a NASA, hogy menjek már el hozzájuk asztrofizikusnak.

2014. ápr. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hat persze, nem valodi tanito, csak annak tartja maga, azt mondja magarol, vagyis ezt csak mint foglalkozas uzi. o tudja, hogy a megvilagosodast nem lehet tanitani, atadni, es hasonlok. ezert vannak ezek a szavak idezojelbe teve. igy mit szoltok hozza ?
2014. ápr. 13. 01:23
 7/11 anonim ***** válasza:

Az igazi mester nem mondja hanem mutatja.



Ha elmész hozzá és a jelenlétében óriási csend támad benned és ez a belső csend eggyé válik a külső csenddel akkor maradj mellette. Főleg ha önkéntes alapon csinálja.


Ha nem tapasztalsz ilyesmit, csak pofázik róla, akkor hagyd a pélóba :)))))

2014. ápr. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
így van. igaza van az előttem írónak. Nem mondja,hanem mutatja.
2014. máj. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
76%

lófaszt mutatnak ezek, nem megvilágosodást

fel kéne végre fogni, meg kéne végre érteni, hogy a megvilágosodás nem egy út, hanem egy scripthiba az ember egójában, ami lekapcsolja az egész rendszert

beszélni tud róla mindenki, elérni nem tudja senki

átadni meg nem lehet olyasféle dolgot, ami az emberrel megtörténik

hiába nyer egy alkoholista kétmilliárd forintot a lottón, nem fogja tudni elmondani a "titkot", mert nincs

2014. jún. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Minek?Van itthon villanykörte.
2014. jún. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!