Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A tobozmirigy tisztítása és...

A tobozmirigy tisztítása és kalciummentesítése hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 15. 12:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
76%

ilyen nincs, hogy te egy agyi részt(tobozmirigy), kalcium mentesíteni akarsz.

az egész testből kellene kivonni a kalciumot, de mivel ez az egyik legfontosabb ásványi anyag a szervezet működésében , ha nem pótolja az ember, azonnali élettani hatásai is megmutatkoznak.

így ebben a formában, a kérdésed is hülyeség, és inkább az egészség rovatba kellett volna kiírni, nem ide.

2014. ápr. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
2014. ápr. 15. 12:50
 3/30 anonim ***** válasza:
73%
Csatlakozom előző válaszadóhoz: miért is kell ilyen hülyeségekkel foglalkozni ? (egy biológus válasza).
2014. ápr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
29%
Azért kedves biológus mert amit az egyetemeken tanítanak az mind áltudomány! A Materialista nézeteket nevelik belétek főleg a 20on évesekbe!
2014. ápr. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
kérdező, legyél kedves már átrakatni az egészség rovatba, ott majd megválaszolják, ha a mi válaszunk nem tetszett.
2014. ápr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
93%

hát nem tudom te mit tanultál, de az egyetemen, főleg az orvosi és természettudományos szakokon nem buta emberkék vannak.

többsége kutató is egyben, azért jobban tanítanak, mint azt pl tőled feltételezném, ahogy itt osztod az észt.

2014. ápr. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
25%
Tudod mit tanultam? Nem tudod,honnan is tudhatnád? Az egyetemeken csak azt tanítják,hogy az anyag létezik más nem! A tananyagokat átthatja a materialista nézet,szó nincs benne a láthatatlan dolgokról csak egyet említsek az energiáról ami mindenben jelen van csak az áltudományos tanokban nem tananyagként! Azt az energiát említik amivel Newton és a társai felállították a fizikai képleteket s közel néhány száz éve, és még most is ugyanazt szajkózzák a tanulók fejébe.Hol vagyunk már emberileg es fejlettsegben az akkori vilagtol? De a szakokon csak ezt tanulhatja ez ember fia ilyen bölcsességekre oktatják az orvosokat,kutatókat,stb.A rabszolga program resze az is ami az oktatasban folyik.Na es hogy tudjatok a volt kollegak kozul is sokan fogalkoznak mar a nemcsupan fizikai dolgokkal s mit tapasztalnak? Valoban jobb eredmenyeket ernek el mint ha csak a nyugati penz orientalt orvoslast,tudomanyt hasznalnak.
2014. ápr. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
95%

56 %os válaszából láthatjuk mit művel a sok konteós oldal olvasgatása, és az ilyen tartalmú videók nézegetése a youtube-n.

én amúgy az ELTE-n végeztem, elsőnek természettudományos szakon voltam, majd egy ehhez rokon szakkal végeztem(pszichológus)

És te? Ugyan mit tanultál, hogy ilyen kisokos vagy?

2014. ápr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
80%

"Na es hogy tudjatok a volt kollegak kozul is sokan fogalkoznak mar a nemcsupan fizikai dolgokkal s mit tapasztalnak? Valoban jobb eredmenyeket ernek el mint ha csak a nyugati penz orientalt orvoslast,tudomanyt hasznalnak."


- Ja, és sokkal több pénzt lehet lenyúlni az alternatív marhaságokkal az olyan hiszékenyektől, mint Te. Sok ilyennel találkoztam: a nagy semmire fogadnak el 10-20 ezreket.

Az a röhej, hogy materializmussal vádolod a másikat, miközben a kérdés is kifejezetten materialista jellegű.

2014. ápr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Az mind jó de ha abban a nézetben maradsz akkor hamarosan azt veszed észre,hogy lemaradtál a kor szellemiségétől.

Doktorátus gyógyszerészetből.Ha erre voltál kiváncsi.

2014. ápr. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!