Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hirtelen a gondolatomban...

Hirtelen a gondolatomban megjelenő képek, látomások!?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon ritkán, de már néhányszor megtörtént velem, hogy éppen facebookozok, tanulok, sétálok és egyszer csak egy teljesen életszerű kép bevillan mintha éppen most történne meg, vagy már megtörtént...

Most például itt ültem az íróasztalom mellet, zenéket kerestem, és egyszercsak olyan kép jelent meg előttem, hogy egy fiúval olyanokat írogatunk egymásnak hogy kedvesem, meg drágám meg ilyesmik mintha járnánk.. De így nagyon hirtelen jött a gondolat eszembe sem volt ilyesmin gondolkozni.. Nagyon furcsa volt.. Ez nem lehet valami jel hogy tartsak ki a fiú mellet, vagy valami jóslat vagy hasonló? Kérlek szépen csak azok írjanak akik kicsit hisznek az ilyenekben, mert nem nagyon szeretem amikor itt elkezdenek oltogatni :S Köszönöm szépen előre is!



2014. ápr. 22. 18:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Még nagyon régen (csak azért írom hogy ne higgyétek ezt, hogy csak annyira szeretem azt a fiút h látomásaim vannak) olyan is volt, kb 10 évesen, hogy sétáltattam a kutyám, hallgattam zenét, és egyszercsak a gondolatomban magamat láttam fehér köntösben, hogy éppen megyek fel egy márványlépcsőn egy olyan házban ami teli volt oszlopokkal, kicsit az a régies stílus, de látsztott hogy nagyon drága lehet... ennek meg nem lehet az a magyarázata, hogy nagyon szeretnék ilyen házban lakni, mivel én mindig is a minimalista házakhoz vonzódtam
2014. ápr. 22. 18:18
 2/4 anonim ***** válasza:
Magas a bal agyfél intenzitása nincs orvosi papírod róla? Vagy én a helyedben elmennék egy vizsgálatra mert ez olyan végletekig mehet hogy elhiszed, hogy az általad képzelt helyzetben vagy pedig nem. Tapasztalsz ilyenkor időkiesést? mintha csak pár ezredmásodperc telt el volna pedig több másodperc,perc?
2014. ápr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Látnok vagy ! Notredámusz született benned újjá.
2014. ápr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondhatnám, hogy jövőbe látás, vagy gondolatmegosztás, stb..De az utólag leírt tapasztalatod(a házzal)viszont másra utal.Szerintem szimplán csak élénk a fantáziás, vizuális képességed.Ez nem baj, sőt, ha próbálnád fejleszteni, akkor pl egész jó író is válhatna belőled akár.
2014. ápr. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!