Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egy furcsa helyen megjelenő...

Egy furcsa helyen megjelenő szögnek van valami töblet jeletése?

Figyelt kérdés
köthető vaami hiedelemhez?
2010. szept. 28. 21:38
 1/8 anonim válasza:
milyen furcsa helyen van?
2010. szept. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

pl. mosott ruhák között. 'kacatos' dobozban. egy darab csak. szekrényben a ruhák alatt.

ugy értem mint hogy : pl megyegy az utcán és létra van a falnak támasztva. aki babonás nem megy át alatta.

...nem tudom körülirni .

2010. szept. 28. 22:57
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán itt az ideje hogy beverd.
2010. szept. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

"megyegy az utcán és létra van a falnak támasztva. aki babonás nem megy át alatta. "


azért nem szokás átmenni a létra alatt mert rád dőlhet!

2010. szept. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is babonás vagyok. Sose gyújtok rá tankolás közben.
2010. szept. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kacatos dobozban talán azért van, hogy kéznél legyen, ha esetleg vashiányos valaki: elég beleszúrni az almába, benne hagyni egy kicsit, utána az almát megenni.
2010. szept. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

damon hill.

ha azért nem mennek át a létra alatt mert rádölhet az emberre , akkor fel se mennének rá mert kidől alóluk. én simán átmegyek alatta. csakazértis alapon ha nem dolgoznak a létrán.

2010. szept. 29. 16:45
 8/8 A kérdező kommentje:
14:17 ha azt akarom hogy kéznél legyen a szög akkor a szögesdobozba van. nem ömleszve a lomokkal.
2010. szept. 29. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!