Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet szabad szemmel látni,...

Lehet szabad szemmel látni, ha valaki kilép a testéből?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 25. 08:03
1 2
 1/11 Törőcsik Kristóf válasza:
40%

Drága Kérdező,

A testből való kilépés igen komplex és összetett nexológiai jelenség, csak a teljes lelki békével rendelkezők tudják végrehajtani és a Magyar Nexológiai Szövetség kutatásai alapján a világon kb. 25 ember képes erre, köztük a Dalai Láma és Barack Obama. Szóval teljességgel lehetetlen, hogy láttál valakit kilépni a testéből. :) Remélem tudtam segíteni!De ha mégis látnál ilyet az egyik legfőbb jele az anus-ból kiáramló sűrű lilás-zöldes színű füst, és az elefántürülékre hasonlító orrfacsaró szag jelenléte.Ha észlelnél ilyet kérlek semmiféleképpen ne szólj a járványügyön, hívd a Magyar Nexológiai Intézetet. Tel.: 06 20 911 22 14

2014. ápr. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az attól függ...

Teljesen éber állapotodban, mikor épp a napi teendőidre koncentrálsz, nagyon valószínű,nem fogod látni, ha valaki kilép a testéből.Ha azonban relaxáltabb állapotban vagy, láthatsz asztrál utazót,bár valószínű, szellemnek hinnéd.

Ha te magad lépsz ki a testedből,akkor láthatsz a fizikai testükben lévő, illetve abból kilépett és más egyéb entitásokat is.Sok emberrel előfordul, hogy ilyenkor megpillantja az ágyban fekvő fizikai testét.

2014. ápr. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

attól függ az asztrál test mennyi éteranyagot tartalmaz.

ugyanis a testből való kilépés az asztrál sík alsó részeiben megy végbe közel a fizikai valósághoz, és itt sok éter van még.

ha a test ebből sokat tartalmaz, akkor olyan jelenség mutatkozhat, mintha szellemet látnál.

majd idővel, ahogy az asztál test megszűnik, mert a fizikai testbe húzódik vissza, akkora szemlélőnek is eltűnik a szellemszerű észlelés.

2014. ápr. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én nem láttam, de egy ismerősöm mesélte. Masszírozás közben úgy ellazultak a paciensei, h látta, amint valami ködszerű vagy milyen formában körbenéznek a helyiségben.
2014. ápr. 25. 11:38
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Aha, én is szoktam így nézelődni. Főleg mikor hideg van kint, vagy esik az eső. Ilyenkor a testem benn hagyom a jó meleg szobában, és asztrálsíkon utazva megyek le a sarki közértbe kenyérért meg sörért.
2014. ápr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Én meg így utaztam körbe a világot. Tökre megéri, se repülőjegyre, se szállásra nem kell költeni :)
2014. ápr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
Lehet. Én is buktam már le, amikor kiléptem a testemből. Akkor is, amikor belementem a poké labdámba.
2014. ápr. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az első kommentelő egy hülye. :)


Egyébként max akkor láthatnád, amikor fixen nézed az illetőt, kb. úgy, mint amikor az auráját nézed. o:

2014. máj. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 descent válasza:
Persze, hogy lehet szabad szemmel látni. Elég hülyén jönne ki a filmekben, ha valaki csak mondaná, hogy látta, de nem látszik...
2014. máj. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ha látható, akkor anyagból van, vagy csak energiából? Az az anyag, hogy megy át a falakon, egy pillanat alatt mégy ezer kilométereket....
2014. máj. 1. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!