Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Rajtam kívül ki lát még aurát...

Rajtam kívül ki lát még aurát puszta szemmel?

Figyelt kérdés
Kb. 3 éve látom az emberek feje felett az aurájukat, de nem színeset, csak átlátszós, fehér színűt. Szívesen meghallgatnám azokat, akik hasonlót tapasztaltak már. Köszönöm!

2014. ápr. 27. 09:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
52%
Az aurát nem a fej felett, hanem a test körül szokták látni. Szóval ezt kapásból bebuktad, köszönjük, Emese.
2014. ápr. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy te nem Aurát, hanem Burát látsz?
2014. ápr. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
18%
Én pálinka után csak. Tudom, ez így csalás. A jelenség jelentéktenytelenségét kiválóan mutatja, hogy a hit, a mítoszok birodalma csúszik át az érzékelés birodalmába. Nem 1, nem 2 ilyen esettel találkoztam már, mégis hihetetlen nekem, hogy valaki ilyen szinten be tudja magának mesélni a hitet. Megéli a hitét, hát nem? Mindig nők az ilyenek. Van gy elmélet, mely szerint eddig a nőktől úgy általánosságban az eresz alá beálláson (eső esetén) többet nem vártak el, mára ez változni látszik, lásd: a nő is dolgozik, változnak, formálódnak a szerepek. Lehet-e ebből arra következtetni, hogy a következő generáció - a rettenet elvárások súly alatt - kevésbé lesz agyilag ergya? Mennyiben genetika ez és mennyiben szociális hordalék (a lányokat is nevelik valahogy, a fiúkat is, a társadalmi elvárások és másolt, szülői minták mentén). Tehát van-e remény? Mindjárt jönnek az ezós vérsárkányok, akik ebből a bekezdésből semmit nem értettek. Azért én bízom az érdemi reakcióban.
2014. ápr. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Én most látom, hogy 9:50 aura van. ;)
2014. ápr. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
Nem vagyok nagy ezotéria-hivő, de az egyik barátom egyszer elmondta, hogy ő a növények auráját látja, és akkor én megkérdeztem, hogy az enyémet nem látja-e. Azt mondta, csak valami olyasmit lát, mint amikor a melegtől vibrál a levegő. Ez pedig hasonló ahhoz, amit a kérdező leírt.
2014. ápr. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, nem értem a hozzászólásodat, tudom, hogy létezik a test körüli aura, de én kifejezetten a fej körül látom csak. Ezért tettem fel a kérdésem.
2014. ápr. 27. 10:21
 7/28 A kérdező kommentje:
3-as válaszoló: a tiedet sem értem. Honnan tudod, hogy ezt csak beképzelem és nem valós?
2014. ápr. 27. 10:23
 8/28 anonim ***** válasza:
Átlátszó vibrálást növények és emberek körül nekem is lát pár ismerősöm, de nem egyezik az aura látással kapcsolatos leírtakkal :) szóval ki tudja mit látsz, googlizz rá hátha más is találkozott ezzel
2014. ápr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor ha nem aura, akkor mi lehet. Aki tudja, írjon.
2014. ápr. 27. 10:36
 10/28 anonim ***** válasza:
Mondjuk érzékcsalódás, mert oda AKARSZ látni valamit?
2014. ápr. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!