Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan reagálna a bábu, ha...

Hogyan reagálna a bábu, ha rájönne, hogy csak játszunk vele?

Figyelt kérdés

1.) Felháborodna, és meggyűlölné a kezet, aki rakosgatja, mivel tudná, hogy ha vége a játéknak, az összes bábu megy vissza ömlesztve a dobozba, a látszólagos ellenfelek (a bábuk mozgatói) pedig a valóságban jó barátok, csak a játék kedvéért vetélkednek, harcot szimulálnak a bábukat eszközként használva, a szórakozás kedvéért.


2.) Hálás lenne az őt mozgató kéznek, hiszen nem haragudhat rá csak azért, mert az magasabb pozícióban (irányító) van, és hiába csak játék, azért ameddig tart, arra az időre mégiscsak az ő (a bábu) kedvére tesz az irányítója. Segít neki célba jutni, leüti az ellenséges bábukat.



2014. máj. 4. 00:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hé! mi közük vana bábuknak az ezotériához tán reptoid bábuk azok? sztem, ha élnének a bábuk nem játszadoznának, hanem normális életet szeretnének élni nem pedig dróton rángatózni bábuhoz méltót életet szeretnének lásd:Pinokkió példáját, aki igazi kisfiú akart lenni, és elérte én azt mondom az ember bármire képes, vagy a bábu csak egy kis akaraterő kell hozzá. :D
2014. máj. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

kérdező, jó volt a cucc este?

mert látom ment a filozofálgatás!

2014. máj. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha én lennék az, akkor kicsit fölényes mosollyal rátekintenék a kézre, és azt mondanám, hogy "még nem jöttél rá, hogy a kéz igazából ÉN vagyok?". Majd érvelnék még egy kicsit, és kétségek közt hagyva, azzal a tudattal, hogy a törékeny lelkivilágát szétzúztam, és tönkretettem ezzel a felvilágosítással, jókedvűen elmennék. :D
2014. máj. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!