Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A woodoo átokhoz feltétlenül...

A woodoo átokhoz feltétlenül szükséges bábú, nem elég csak egy fénykép?

Figyelt kérdés
Meg persze valami féle személyes tárgy, meg akár hajszál, és azon keresem meg azokat a pontokat, mármint a fényképen, amit gyengíteni akarok??
2013. ápr. 21. 07:30
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
91%
Tanulj inkább gyermekem tanulj.
2013. ápr. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Jól van öreganyám/apám...bezzeg a maga idejében :D
2013. ápr. 21. 07:38
 3/33 anonim ***** válasza:
Fenykep is eleg! Hallottam mar olyanrol, hogy valaki tuvel atszurta egy ember szemet a fenykepen, es az ember megvakult!
2013. ápr. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Nem akarok ilyen drasztikus dolgokat.... csak kis fájdalmat... kicsi ahhoz képest amit nekem okozott...
2013. ápr. 21. 07:43
 5/33 anonim ***** válasza:
85%

Kedves Kérdező!

A woodoo valahonnét a Fülöp-szigetekről, ill. annak környékéről osont be ide Európába.

A Tibeti tanítások kicsit közelebbről jöttek. Abból az egyik:

"Élj úgy, hogy amikor lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen az végignézned!"


Nem hiszem, hogy majd a lelkiismereted tiszta lesz, amikor ezt a cselekedetedet nézed, életed utolsó perceiben. És akkor már nem lesz időd kijavítani!!!!!

2013. ápr. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Már nagyjából kiölték belőlem a lelket azok a mocskok akik kihasználtak, úgyhogy nem nagyon érdekel :D
2013. ápr. 21. 07:57
 7/33 A kérdező kommentje:

VAn egy másik mondás, amit eddig magaménak vallottam,

"Ne tégy olyat senki mással, amit nem szeretnének, ha veled megtennének.".. Ám úgy látom, amit velem tettek nem igazán kapják vissza az emberek, legalábbis még idáig nem ez történt...

2013. ápr. 21. 08:04
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, ha valami olyasmi történt veled, aminek nem kellett volna.

Igen, az általad idézett mondást is ismerem, de akkor erre én azt mondom:

"Ne ítélj, hogy ne ítéltess!"


Nem a te dolgod, megítélni, megtorolni mások cselekedeteit még akkor sem, ha annak most éppen te vagy az "áldozata". Bízd az égiekre, előbb-utóbb megtalálják a módját, hogy az a másik is érezze a saját bőrén, amit veled tett.


Ha hiszel a woodoo-ban, akkor abban is hiszel, hogy majd azáltal valójában az égiek közül valaki konkrétan elvégzi, amire a szertartás keretein belül kéred.

Akkor viszont abban is hinned kell, hogy az égiek közül majd egy másik "lerendezi", a fogat-fogér alapon a te sérelmeidet is, és nem kell neked ezzel foglalkozni.

2013. ápr. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
64%

Ja ja ha megdobnak kövel? dobd vissza kenyérel! söt dobd utána a pénztárcádat is.

Így biztos lehetsz aban hogy minden nap megvernek és életed sem lesz.

Ennyi bolondot egyrakásra.

2013. ápr. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim válasza:
Es akkor abban is hiszel hogyha xy meccsben az egyik csapat csal akkor a masik is megteheti? Hat ha mindenki igy gondolkozik k.rvajo vilagra szamithatunk.. Szerintem ne tedd, meg, de amugy a fenykep is eleg, sot egy.gondolat is eleg lenne, de ahhoz eberseg meg miegyeb kellene, es ahogy latom te nem vagy itt és most, szóval.. nah, jó, tehát elég egy fenykep is, es ha nagyon meg akarod tenni, tedd, ez a te utad ;) "sok sikert"...
2013. ápr. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!