Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Járt-é már valaki Nadin...

Járt-é már valaki Nadin halottlátónál?

Figyelt kérdés
Magam is viccesnek találom a kérdésemet, igen. Őszintén szólva a teljes materializmustól a lélekben velünk élő elhunytakig bármit el tudok képzelni. Ezért kísérletezem. Németországban és Svájcban (és persze Angliában) virágzik a túlvilágkontaktus, az ilyen képességeket hirdető médiumok elég népszerűek. Nekem is van olyan értelmes ismerősöm, aki ledöbbent azon, hogy milyen infókhoz jutott, mintha valóban a meghalttal lett volna kapcsolatban. S persze olyan is, aki nagyot csalódott. Magyarországon nem sok ember hirdeti ilyen képességeit, és nem is igen olvasni ilyen beszámolókról. Tehát: van-e valakinek személyes élménye? Jó, rossz, semleges? Kérlek, más reakciót ne írjatok (cold reading, pszcihológia, bibliai utalások), mert azt hiszem, tisztában vagyok velük. Köszönök előre is minden választ.

2014. máj. 5. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Virágzik a túlvilágkontaktus külföldön? Azt hittem a viktoriánus korban már leleplezték őket...
2014. máj. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem spiritiszta szeánszokkal, most a channeling, a médiumon keresztüli közvetítés a "divat", a gyászolóval kettesben. És elég menő üzletág, hogy durva legyek: könyvek, továbbképzések, médiumi közvetítés chaten, Skype-on... a furcsa csak az, hogy néha tényleg meglepő dolgokat mesélnek, a sok nyilvánvaló csaláson túl. (Az említett németnyelvű országokban éltem, ezért voltak olyan ismerőseim, akik átestek ilyen találkozón.)
2014. máj. 5. 19:37
 3/5 anonim válasza:
Rákóczi feri most volt nála és érdekes dolgokat mondott a műsorban, hogy milyen élménye volt Nadinnál.
2021. febr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A Sebestyén Balázszsal is volt màr erről szóló beszélgetés (Peller Mariann műsora).
2022. jan. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
53%

ez olyan mint a horoszkóp, általánosságban beszélnek a gyengeelméjűekhez akik kb a horoszkópot is elhiszik. de pl Jani is volt nála, és azt mondta neki, hogy az apjának állandó problémái voltak a fogaival, miközben az apja büszke volt a fogaira, hogy hibátlanok, meg fejsérülésről hazudozott miközben nem volt fejsérülése, csak egy sótartót vágtak hozzá, de az ne fejsérülés.


mennyi most 15 ezer forint? vagy 20 ezer forint egy óra, fél óra Nadinnál? a hülyének is megéri, nemigaz? és tényleg, nekik bejön.

2022. júl. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!