Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szoltok ezekhez a gyermek...

Mit szoltok ezekhez a gyermek nevekhez? : Lilien, Nadin, Nikosz, Johara?

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 16:59
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Lilien kivételével mindegyik kicsit furcsa, nekem kifejezetten nem tetszenek.
2012. jún. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Csak a szokásos....hogy minél külföldiesebb és egyedibb legyen. Ma minden egyes gyereknek ilyen neve van: külföldies és idegen. A Lilien szép hangzású, a Nadin és Nikosz max akkor tetszik ha apuka francia vagy NIkosz esetében görög (magyar szülők gyerekeinek felvágós és gáz), a Johara olyan mint a félreírt Johanna.
2012. jún. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
66%
sztem cigányos mind
2012. jún. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
63%
Oké, én sem szeretem ha a szülők a gyereket Hunornak vagy Magornak vagy Koppánynak vagy Zéténynek akarják hívni, de azért a külföli magyarosított nevek sem a szívem csücskei. Magyar gyereknek felesleges Dzsesszika-típusú nevet adni.
2012. jún. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
70%
A Lilien még elmegy,bár ez sem az igazi,a többi egyenesen borzasztó,de a legszörnyűbb a Johara.
2012. jún. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki úgy nevezi el a gyerekét ahogy akarja,bár nekem erről az a véleményem hogy az aki ilyen nagyon különleges nevet akar adni a gyerekének,az valahol kompenzálni akar vmit.pl.:Ő maga nagyon szürke életet él és a gyerekén akarja kimutatni hogy mennyire különlegesek is ők...annyi szép név van,én nem csinálnék bohócot szegény kicsikéből.
2012. jún. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
csúnyák
2012. jún. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem mindenki olyan nevet ad a gyerekének, amilyet csak akar, ami NEKI tetszik. Az én kislányom 8 éves, Zoé. Na volt is megrökönyödés a családban, környezetünkben... Aztán szépen mindenki megszokta és megszerette ezt a nevet. Azóta pedig sok Zoé született. Nekem a Lilien és a Nadin tetszenek a legjobban, de a Nikosz is helyes, a Johara-t még nem hallottam, ez nem tetszik. Minden jót!
2012. jún. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
70%

Nekem mind tetszik,a Lilien áll nálam az utolsó helyen,mert úgy mint Lili nagyon csúnya nekem és biztos becéznék így.A többi nekem kimondottan tetszik,én bármelyiket szivesen adnám a gyerekemnek és nem azért mert kompenzálni szeretnék valamit,hanem mert utálom a tucat neveket és mert az én gyerekemből csak egy van,nekem ő különleges és ha már az,akkor a nevében is látszódjon meg.Miért legyen ő az oviba a 10.Máté vagy Anna,Bence,Noel vagy stb.

Én imádom a különleges neveket.

2012. jún. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Hááát..nagyon furi mindegyik.

A Lilien elmegy. A Nadin egy amerikai kislánynak jól hangzik, de egy magyarnál csúnya. Nikosz, olyan görögös, nem tetszik. Johara, hmm..nem is rossz végülis :D

2012. jún. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!