Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A vérívás megfiatalíthat?

A vérívás megfiatalíthat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy tudományosan nem állja meg a helyét, de egy régebbi könyvben azt olvastam, hogy egy bizonyos módon adagolva és a megfelelő anyagokkal keverve elérheti a kívánt hatást. Képzett alkimista vagyok, és egyéb régebbi tudományokban is jártas. Már közeledek a negyvenhez, és nincsenek, se barátaim, se családom, de már kezdek őszülni. A régi misztikumokat és tudományokat kutatom, végső célként a halhatatlanság megszerzését tűztem ki. Nagyon félek attól, hogy egyedül, a célomat nem teljesítve halok meg. Az egész életemet erre áldoztam, állami támogatást is már csak elvétve kapok. A kérdésem azoknak szól, akik hasonlóak hozzám, és szeretnék megfejteni a világ rejtélyeit. Először állati vérrel próbálkozok, sikertelenség esetén, meglátogatom a vérbankot...

2014. máj. 16. 17:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

Az őszülés genetikai okokra vezethető vissza. Attól még lehetsz fiatalos, vagy fiatalabbnak kinéző, hogy vannak fehér hajszálaid, mert az csak pigmentációs probléma. Arra van egy nogray nevű szer, ami visszaadja a hajszálak eredeti színét állítólag. A vér meg önmagában nem fiatalít, hanem egy benne lévő anyag, amit már tudnak szintetizálni, ezért nincs szükség valódi vérre:

[link]

2014. máj. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%

J ügynök, ma szokatlanul humorosak vagyunk!

Tán nem volt reggel eligazításon?

2014. máj. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Első: Nagyon szépen köszönöm a választ!
2014. máj. 16. 17:40
 4/18 Shai-Hulud ***** válasza:
57%

Így ahogy írtad, hosszú "í"-vel, a vérívás elég veszélyes dolog lehet így első hallásra, de nyugodj meg, ilyen csak a halaknál fordulhat elő, embernél nem. (Az "ívás" a halak szaporodási eljárása.)


Ha rövid "i"-vel írtad volna, akkor a vér elfogyasztására gondoltam volna, amely viszont néhány denevérfaj sajátja. De mivel nem erről kérdeztél, így nem is válaszolok erre.

2014. máj. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%

"Képzett alkimista vagyok"


- Idáig olvastam ezt a fantasztikus kérdést, és már nem tudom komolyan venni...

2014. máj. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Tudnám mire kap egy alkimista állami támogatást... Ha pedig a vérbankot is kifosztod a rászorulók elől, remélem segít rajtad az állatok vére.
2014. máj. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Negyedik válaszoló: Sajnálom, véletlenül elírtam, de komolyan gondoltam, szóval szívesen várnék választ.
2014. máj. 16. 17:46
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
Az emésztőrendszerbe került vér megemésztődik. Persze a nagy vastartalomnak lehet pozitív hatása, ha vashiányos az egyén. Ez azonban máshogy is "orvosolható". Az őszülés a genetikai háttér mellett lehet réz-hiány következménye is. A vérbank magánszemélynek nem ad ki vért (vérkészítményt). Ráadásul íze se jó, mert az alvadásgátló-tartósító sok citrátot és foszfátot tartalmaz.
2014. máj. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Neeem!
2014. máj. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
.........és kilencedikre befutott a tökéletes válasz.
2014. máj. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!