Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hol lehet olyan beavatást...

Hol lehet olyan beavatást kapni, ahol a Felsőbbrendű Énünkkel hoznak nagyobb kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Gondolok itt bármilyen ezoterikus, vallási és egyéb közösségre, konkrét infókra lennék kíváncsi.

2014. máj. 23. 21:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

"Felsőbbrendű Énünk" Felsőbbrendű Énem - helyesen.

Ebből ugye 1, azaz egy van. És az kivel/mivel van összefüggésben?

2014. máj. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ezen az oldalon biztos nem kapsz erre választ!
2014. máj. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

kedves kérdező!


először is nagyon sürgősen definiáld, hogy mi az a "felsőbbrendű énünk"!


ezzel kéne kezdeni!

mi az???

2014. máj. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Felsőbbrendő Én, igen helyesebben egyes számban. Minden embernek tudomásom szerint van Felsőbbrendű Énje. Valahol Nagy Énnek nevezik máshol Asztrális Énnek. És igen, minden embernek egy van.
2014. máj. 23. 22:34
 5/14 A kérdező kommentje:
Miért ne kaphatnék itt ezen az oldalon választ? Aki úgy szeretné megoszthatja velem privátban is. De a közösbe is nyugodtan jöhet az infó.
2014. máj. 23. 22:36
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
micsoda ének vannak, csak győzze valaki kiválogatni.
2014. máj. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Én is kiírtam Felsőbb énnel kapcsolatban kérdést tegnap, de nekem sem jött sok válasz.

Tudom, ez nem egy közismert téma.Én nem ismerek efféle vallási vagy ezoterikus közösségeket, de azt gondolom, nem is biztos hogy jó ilyenekkel kapcsolatba lépni, mert esetleg félrevezethetnek.Olyan módszer kellene, amivel egymagad is boldogulsz.

2014. máj. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

MI a ***-t jelent az, hogy felsőbbrendű én?


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__5704..

2014. máj. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Pl. tudatos álmodással kapcsolatba léphetsz vele,mivel a felsőbb,és az alsóbb éned (tudatalatti) állandó kapcsolatban vannak.
2014. máj. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Önmagadtól, ha elég xp-t szerzel. Telepatikusan avatnak be az égiek, de nincs semmi konkrét dolog, csak érezni lehet, meg megváltozik a gondolkodás. Elöször ihlet kell, az a fény ami jelzi az utat, de ide fel is kell fejlődni, önmagunktól és egyedül. Elsö körbe azt tanácsolom fejleszd a gyermeki éned, kreativitásod, találj egy jó vallást, sok igazságot keress! Fogadj el mindenkit, légy kedves, ne fordulj el az emberektől de harcolj, akarj, keress élményeket a túlvilágról, vizsgálj meg mindent! Ne keresd a világot, divatot, bulit stb. egyedül kell az úton menni és ne hallgass semmire se feltétlenül, csak amit megtapasztalsz (vagy boldogit)


Nyitottnak, vidámnak kell lenni, szolgálatba szegődni, akarni kell Istent, tapasztalatokat szerezni... az első ihletig sokmindenen kell átmenni, küzdelmeken, csalódáson (nincs jel), sok stresszen és rossz életen, végül pedig mocskon, de ha az elsö ihlet megvolt, onnantól nem múlik el és könnyen jön a következő, a beavatás pedig közel!


első beavatásról van infó pl www.teozofia.hu, vagy Biblia is, ott pl megtérésnek hivják, az ihletet pedig kegyelemnek!

2014. szept. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!