Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Isten meghallgat?

MP kérdése:

Isten meghallgat?

Figyelt kérdés

Pánik beteg vagyok és nagyon elkellene a segítség.Minden nap szoktam imádkozni,de nem tudom,hogy van-e hatása.

Szeretnék meggyógyulni.



2014. máj. 27. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát... A szavadba vágni egész biztosan nem fog...
2014. máj. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Meghát! :)))))
2014. máj. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Mitől pánikolsz, és miért? Próbáld megszüntetni az okát, ha nem megy, kérdezd meg magadtól, hogy vajon tényleg kell a pánikolnod. Nincs semmi gond, biztos mások is ugyan azt érzik mint te, csak ők nem foglalkoznak annyira vele. Nincs mitől félned. Ha segítesz magadon Isten is megsegít.
2014. máj. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
A pánikbetegség szakemberek asztala és nem istené. Keress fel egy pszichiátert, tud segíteni rajtad. Az ima nem.
2014. máj. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
És miért nem a fia segítségét kéred? Egyáltalán mi az a pánik betegség? Mindig pánikba essel?
2014. máj. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Pánik beteg vagyok,hiszek istenben!De a sűlt galambot nem tudja a számba repíteni.Segits magadon... Ne az az ember legyél te is aki mindenért istent hibáztatja! Menj orvoshoz!Sok sikert!
2014. máj. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Addig jó még te beszélsz hozzá...mert ha ő szól hozzád akkor nem csak pánikbeteg vagy hanem Skizofrén is.
2014. máj. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!