Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Veletek történtek már "csodák"?

Veletek történtek már "csodák"?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Úgy értem történt-e már veletek olyan dolog, amikor úgy éreztétek, h hihetetlenül nagy szerencsétek van. Pl: nyertetek vmilyen szerencsejátékon, meggyógyultatok egy súlyos betegségből, átmentetek egy vizsgán úgy, h egy szót sem tanultatok rá, stb.

2014. máj. 25. 14:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Véletlenek előfordulnak a nagy számok törvénye alapján.
2014. máj. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
itt maximum a trollokkal történtek csodák, de azokból lesz is jó sok, majd meglátod!
2014. máj. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
56 tételből egyet tanultam meg, azt mondogattam magamban egész úton, és azt húztam.
2014. máj. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom, hogy ez csodadának számít,vagy sem. De hetente nyerek a Tippmixen és eddig mindent eltudtam érni, amit akartam.
2014. máj. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
...csodának
2014. máj. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Egy évig egy autókereskedés előtt mentem el minden nap munkába menet.

Ki volt állítva egy gyönyörűszép autó, amit tudtam, hogy soha nem engedhetek meg magamnak tisztes fizetésből.

de a kocsi valahogy magához vonzott!

Nézegettem, elképzeltem hogy megveszem, bár erre akkor kevés reális esély volt.

Egy nap mikor búskomoran baktattam hazafelé és letettem arról hogy nekem bármikor is meglesz az a szép autó, valamit észrevettem az út szélén.

Egy fekete bőr pénztárca volt.

Kicsit izgatott lettem és felvettem.

Volt benne egy csomó apró pénz, de semmi más.

Gondoltam ha szerencsével találtam, akkor megjátszom a szerencsém, hátha!

Aztán nem is néztem a lottóhúzást, majd másnap hallom hogy telitalálatos volt a lottón, még emlékszem is piszok mérges lettem, hogy megint nem engem segített a sors!

Aztán este leültem netezni és kíváncsiságból elővettem a szelvényt, és azok a számok voltak megjátszva, amiket kihúztak.

Nos itt kezdődött minden, amit addig álmodtam, mind megvalósítottam.

Soha nem felejtem el, mikor bementem a márkakereskedésbe, és az eladó megismert, hogy maga az aki minden nap megnézte azt a szép autót.

Igen, és jöttem megvenni.

Már kezdte volna mondani a hitelkonstrukciókat, mikor mondom arra nem lesz szükség, kápében fizetek.

Ekkor kinyíltak a pupillái az embernek!

Pár napra rá már a nevemen volt az autó, és kiállhattam vele a kereskedés udvaráról.

Akkor tudtam hogy van felsőbb hatalom, ami vezet minket a csoda felé, hogy egyszer megnyilvánuljon mindenki előtt, aki hisz benne!

2014. máj. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
szép mese bár még nincs este így egy kicsit korai volt a történet
2014. máj. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Meglett idén a nyelftan 2-es
2014. máj. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Csoda vagy nem, azt mindenki döntse el maga. Bár ez olyasmi volt, ami nem befolyásolta az életemet, csak emlékezetes volt. Van egy melléképület nyári konyhával, kb. 20 négyzetméter, konyhaszekrénnyel, asztal, székek, hűtő, tv, kályha stb., és nyáron gyakran nyitva volt az ajtó és egyszer bejött nagyon sok fecske, talán 50 vagy több is és mindenre letelepedtek. Szekrény, hűtő, minden tele volt velük, pedig hárman voltunk bent. Kinyújtottam a karom és arra is jó néhány rászállt, pár percig ott csicseregtek, aztán kimentek. Ez már nagyon rég volt, úgy 25 éve és azóta se fordult elő ilyesmi. Olyan néha előfordul, hogy berepül, kerül egyet és kimegy. 3-4 pár mindig itt költ (garázsban, tyúkólban), próbáljuk nem zavarni őket. Jó fej madarak. :)
2014. máj. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"56 tételből egyet tanultam meg, azt mondogattam magamban egész úton, és azt húztam."


Inkább az lenne a csoda, ha ez senkivel sem fordulna elő egy érettségi-szezon alatt, a 120K körüli érettségiző közül... :) Velem is előfordult törinél.

2014. máj. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!