Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lenne igény egy ilyen paranorm...

Lenne igény egy ilyen paranormális csoportra?

Figyelt kérdés

Facebookon fent vagyok 2-3 paranormális jellegű csoportba, mert érdekel a téma. Viszont van egy nagy gondom: azt tapasztalom, hogy ezek a csoportok általában kb. egy szekta szintjén vannak és teljesen tudománytalanok.


Amiben bent vagyok, ott a falat fényképezik, hogy szellem van ott, a felhőket, hogy angyal és a fényképező tükröződéseire ráfogják, hogy ufó. Ha valaki pedig komolyabban utánanéz és ad egy természetes magyarázatot, azt csak anyázzák és sértegetik.


Engem viszont tényleg érdekelne a téma és tényleg szeretnék valamit találni. Azt gondolom a paranormális jelenségekről, hogy olyanok, amiket még nem magyarázott meg a tudomány. Tehát nem az vagyok, aki óriási misztikumnak képzeli ezt, hanem egy még nem teljesen ismert tudományos területnek.


Az oldal célja az lenne, hogy függetlenül elemezzünk fotókat és eseményeket, ha pedig úgy van, csalókat buktassunk le.


Lenne erre szerintetek elég ember, vagy veszett fejsze nyele?


2014. máj. 29. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
újraakarod éleszteni az x-aktákat, vagy mi?
2014. máj. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelnek a hasonló dolgok, bár én az általad említettek közül csak az ufokkal foglalkozok. Az ilyen szellem dolgokban nem igazán vagyok otthon.

Szóval én benne lennék.


Üdv, David Williams - ufológus, kriptozoológus, loúlógus, Doctor Who szakértő és hivatásos troll

2014. máj. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez jó ötlet kérdező, egyébként én is hasonlókat tapasztaltam, ha megmagyaráztam a dolgokat a különböző csoportokban.

Kiközösített lettem a kiközösítettek között, nagyon sokszor. :)

Szóval szerintem igény lenne ilyenre és nem létszámtól függ. Ha már két ember ezen dolgozik, már megérte.


George Adamski

2014. máj. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

és hogyan fogjátok eldönteni egy fotóról, hogy paranormális e?


szerintem amúgy két dolog lehet. vagy nem lehet varázsolni. vagy pedig lehet, de nincs jelentősége. mert ha lehetne és ha lenne jelentősége, akkor már tudnánk róla, hogy használják.


egy harmadik lehetőség van még. ekkor úgy lehet varázsolni, hogy annak hatásait nem lehet észrevenni.

2014. máj. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én benne lennék :)
2014. máj. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!