Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti észleltetek már paranormáli...

Ti észleltetek már paranormális jelenséget? Ha igen, milyet?

Figyelt kérdés
Engem érdekel ez a téma, ezért hálás lennék, hogyha valaki leírja, az legyen részletes. Előre is köszönöm.

2014. máj. 28. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Nem paranormális, de eddig sosem kaptam egyértelmű magyarázatot rá:


Nekem is volt egy ezotériaboltban kapható sárgaréz ingám, néhányszor kipróbáltam milyen mozgásokra képes (ezekhez találtam tudományos magyarázatot).


Egyszer úgy egy óra "ingázás" után közelvittem egy összegyűrt alufólia-gombóchoz, ami "vonzotta", azaz ha közelvittem a gombóchoz, aztán óvatosan elkezdtem távolabb húzni a kezem, a fej valamennyire ott maradt még (kb. 10 fokos kitérés a függőlegestől, szálhossz a standard kb. 20 cm). Mást is megkérdeztem hogy csak én vagyok-e helikopter, de ő is látta (tesóm, mára biztos elfelejtette az egészet, őt soha nem érdekelte kicsit sem a dolog).

Megismételtem párszor, és a vonzás továbbra is fennállt, aztán meguntam és elraktam.


Más vezető a közelben nem volt (csak fa, papír meg műanyag cuccok).

Magamban jelentős statikus elektromosság halmozódott fel amúgy, bár nem tudom ennek lehetett-e köze a jelenséghez.

2014. máj. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

megnéztem a két legújabb , legdurvább horror/thriller mozit!

az elnémultak, Oculus!

mind a kettő erről szól, amit írtál!

na, hogy utána miket tapasztaltam, azt már inkább le sem írom!

2014. máj. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
En eszleltem Mar termeszetfeletti jelenseget egyszer elraboltak az idegenek azot lattom a holtakat es kapcsolatban vagyok az idegenekkel sok mindent lattam, amit egy atlag ember nem tudna elviselni. Remelem egy napon mindannyian reszesei lesztek ennek a csodanak.
2014. máj. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Nekem ugyan nem jelenség,de mint olyan érdekes dolog történt velem(velünk)

Amikor apukám meghalt,anyu nálunk aludt...én nem szeretem a ketyegős órákat ezért nincs egy darab sem a lakásunkban.De mikor lekapcsoltunk mindent(tv,villany )hangos óra ketyegés hallatszott,azt hittem anyu hozott magával egy órát(mindig is arra ébredtek)Reggel anyu kérdezi:Neked mióta van ketyegős órád??----Nekem nincsen azt hittem te hoztad magaddal?----Nem hoztam.....

Mind ketten hallottuk,hogy erősen ketyeg egy óra!

2014. máj. 29. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Para azt jelenti, valamihez hasonló. Normálishoz hasonló dolgot láttam-e? Igen. Sőt, még normálisat is.
2014. máj. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..



ezt a kerdest meg en irtam. ha tortenik is valami ilyesmi nem foglalkozok vele igy nincs mitol felni.

2014. máj. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nagyon kedves baratommal törtent egy nagyon durva. Ha még érdekel leirom privatban.
2014. jún. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!