Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet vele valami "dolgom"?

Lehet vele valami "dolgom"?

Figyelt kérdés
Csütörtökön busszal mentem valahova es volt a buszon egy nalam par evvel idősebb fiú, nagyon szimpatikusnak tunt, nem tudtam nem ot nézni, o is sokszor nézett rám, volt hogy egyszerre néztünk egymásra, valami ismerősnek tunt vele kapcsolatban de nem a külseje.... Mintha mar ismertem volna valahonnan, de tenyleg külsőre egyaltalan n volt ismerős. Volt egy dolog aminek nagyon örültem,le akart szállni a buszról, jelzett, Megállt a busz de nem nyílt ki az ajtó (az elotte levo megalloknal mind kinyílt es az utana levokben is. )szoltak neki h a masik ajtó nyitva van szálljon le ott, de valamiért nem szállt le. Kesobb egy helyen szálltunk le. Aztan másnap ugyan azzal a busszal mentem, elhaladtunk par buszmegálló melett amikor is az egyikben allt egy zold pulcsis valaki, rajta volt a kapucni, es hattal allt a busznak, de valahogy éreztem h az az ember nem csak egy sima utas. Szoltam a barátnőmnek h szálljunk le a következő megállónál es szálljunk fel a következő buszra o mondta hogy minek ezzel csak húzom az időt... De nagyon makacs voltam es ezért leszalltunk. A következő buszra amit vártunk fellszalltunk, pont a zold pulcsissal szemben volt két hely, gondoltam hogy üljünk oda ha mar egyszer miatta szálltam le. Beültünk vele szemben de le volt hajtva a feje ezért gondoltam h jo csak benéztem es ez valaki más, nem is foglalkoztam vele különösebb én, de par perc múlva ereztem h valaki néz, felnéztem és a tegnapi fiú ült velem szemben. És o is ugyan ugy meglepődött, hogy én mit keresek ott. Sokaig néztük egymást, aztán par megállóval kesobb Leszállt. Igazabol ez nem nagy dolog de én ezt mégis annak elem meg, kerlek titeket hogy csak Olyanok válaszoljanak akik tudnak valami normalisat irni :D nem is várok valami hu de nagy valaszt csak jo lenne hallani egy két biztato szót :)
2014. jún. 1. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
"kémia"
2014. jún. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
na ezek a zöldpulcsis mágnesek :) én csajba ismerek ilyet. kocsival mindig villogtat ha szembetalálkozunk.
2014. jún. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!