Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Vettem online repjegyet.1wizza...

Vettem online repjegyet.1wizzair ost és egy ryanair-est. Küldött mind a kettő 1-1 emailt. Ezeket kinyomtatom és a nyomtatványokat viszem magammal? Ennyi dolgom van vele? Ez fog üzemelni jegyként?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 10:25
 1/8 A kérdező kommentje:
És mind a 3példány ki kell nyomatni vagy elég csak az első?
2013. júl. 2. 10:31
 2/8 anonim ***** válasza:

A Ryannél tudom, a Wizz-nél meg lehet, hogy online be kell csekkolnod majd utazás előtt.

Ezen kívül, ha akarsz helyjegyet, vagy feladandó poggyászt, azt is online tudod intézni. (A poggyász esetében utólag sokkal drágább, helyjegy azt hiszem, később nincs is.)

Beszállókártyát csekkoláskor kapsz majd, azzal engednek fel a gépre.

2013. júl. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hol tudom majd online becsekkolni?
2013. júl. 2. 10:47
 4/8 anonim ***** válasza:

Nyilván a honlapjukon, a kóddal, amit visszaigazoláskor kaptál...

De amúgy ez mind le van írva az e-mailben, amit kaptál!

2013. júl. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nem az emailt kell kinyomtatni!!!! Mindkét légitársaságnál az online utasfelvétel menüpontban kell becsekkolni online! Majd az ott kapott beszállókártyákat kinyomtatni.


Tessék elolvasni a légitársaságok honlapjának gyakori kérdések részét, minden le van írva!

2013. júl. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia! nekem az unokatesóm mindig nálam nyomtatja ki a jegyet, ha a wizzair - rel repül. Azon rajta van minden, egy vonalkód féle is az alján. És ezt viszi magával a reptérre.
2013. júl. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ja, és csak egy példányt nyomtat.
2013. júl. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem az E-mailt nyomtatod. A társaság honlapján be kell checkolni (on-line check-in) és az azután kapott nyomtatványt kell kinyomtatva magaddal vinni.
2014. febr. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!