Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti éreztétek már úgy mintha...

Ti éreztétek már úgy mintha egy adott helyzet már megtörtént volna?

Figyelt kérdés
Most nem csak a deja vu re értem. Én például megálmodtam, hogy édesapám meghal és, hogy éppen akkor abban a pillanatban hol voltam és mit csináltam amikor érkezett a hír. Amikor persze megálmodtam csak rémálomnak fogtam fel és nem tulajdonítottam neki semmit. De amikor valósággá vált később, teljesen ledöbbentem, hogy pont úgy történt ahogy álmomban. Ez csak egy történet ami a legjobban megmaradt bennem érthető ok miatt. Egyébként több ilyen volt ha nem is álmomban jött elő. Talán újra éljük az életünket? és valójában ez egy ördögi kör ami halál után ugyanúgy folytatódik a születéssel? Lehet nagy ostobaság nem tudom... Persze a deja vu-t is megmagyarázták, de az sem biztos, hogy úgy van.
2014. jún. 2. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Itt két lehetőség van. Vagy te vagy a kiválasztott és látod a jövőt vagy néha az agy megvicceli az embert.
2014. jún. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. Itt van pl. alább ez a pálmaleveles hülyeség. Úgy érzem, már megtörtént.
2014. jún. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is álmodtam már meg olyan dolgot, ami később ugyanúgy bekövetkezett, döbbenetes volt számomra, és voltak ébren is furcsa megérzések, de szerintem ez sok emberrel megtörténik.
2014. jún. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem is előfordult már ilyen többször is, és mivel nem vagyok ezzel egyedül, biztosan létező jelenségről van szó, de hogy mi lehet a magyarázata, nem tudom -- nem is nagyon gondolkodtam még rajta.
2014. jún. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nekem is volt olyan hogy volt egy álmom aztán utáni nap pont ugy bekövetkezett! én kb elsirtam magam majdnem mert nem értettem hogyan történhet ez meg..
2014. jún. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyon ellenőrizni szeretnéd, a hasonló álmokat írd fel egy naplóba, és akkor kizárhatod az "lehet megálmodtam, de lehet csak az agyam játszik velem dolgot".


Hogy személyes véleményem legyen, spontán álmaim nekem is vannak a jövőről. Megtörténnek, hurrá. Először jó érzés volt, mert különlegesnek éreztem a dolgot, de miután elég spontán, ezért túl sok haszna nincs.

2014. jún. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!