Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan utazhatnék vissza az...

Hogyan utazhatnék vissza az időben? A pusztulás szélén állok és ez az egyetlen esélyem.

Figyelt kérdés

2014. jún. 6. 17:46
 1/10 anonim válasza:
Sajnos időutázásról még nem hallottam de nézz utána keresgélj weben...
2014. jún. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez még a "vámpírrá akarok változni"-nál is jobb..
2014. jún. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az attól függ milyen jellegű pusztulás néz ki
2014. jún. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék most visszautazni,már vagy 1-2 hónapja,mert én is a pusztulás szélén állok.Sajnos nem tudom a választ.
2014. jún. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha visszautaznál, komoly következményekkel járna másokra is nézve. Bármi amit megváltoztatsz, hatással van a jelenre és jövőnkre. Sokan meghalnak vagy megsem születnek, megszűnnek létezni. Feláldoznál másokat, csak hogy mentsd magad?
2014. jún. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Az időutazás paradoxonhoz vezet jobb, ha beletörődsz a pusztulásba most hallgassunk egy szomorú ide illő zenét. : [link]
2014. jún. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Erősen koncentrálj, talán sikerül visszaküldeni a tudatodat. Mint az új x-men filmben. Ha sikerül, tegyél már meg egy szívességet. A 2094758939 telefonszámon hívd fel az unokatesómat, és mondd már meg neki 2014.06.03.-án, hogy 10 perccel hamarább menjen a tüzépre, mert akkor még lesz osb lap. Kösz!
2014. jún. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező :DDD ha ez csak így működne, Magyarország már rég szuperhatalom lenne az egész kontinensen... :D
2014. jún. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Maddii válasza:

Az időutazás lehetséges.

Szerintem a kérdező nem viccből rakta ki a kérdést. Ha igen akkor nem volt vicces.

(A dátumot nézve elkéstem, de azárt leírom:

Elvileg Arizonában van egy időkapu. Állandó helye nincs "vándorol". Nem minig jelenik meg. Viszont ha szerencsés vagy te leszel az első aki kipróbálja.

Mert ez mind feltételezés...de igaz lehet.

2016. ápr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Maddii válasza:
#1 A weben alig can értelmes információ erről.
2016. ápr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!