Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Atlantiszról,...

Laylah kérdése:

Mit gondoltok Atlantiszról, milyennek képzelitek el? Mit gondoltok, hogyan pusztult el?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a véleményekre. Az enyém az, hogy Atlantisz majdnem egy teljes szigetnyi kiterjedésű város volt, körkörös, gyűrűs felépítéssel, lakói pedig teljes tudatossággal bírtak és képesek voltak az agyuk csaknem 100%-át használni. A középső, fő téren valami nagy szobor vagy építmény volt, ezt nem tudom tisztán, és egy hatalmas boltívre emlékszem, de hogy az a főtéren volt-e azt nem tudom. Valamelyik másik néppel harcban állt, és az elemek által pusztult: tűzgolyók hulltak az égből (talán meteorok?), földrengés rázta a szigetet, végül víz alá süllyedt. Van egy olyan érzésem, hogy levegő általi pusztítás is volt, valószínűleg hurrikán formájában, erre sem emlékszem sajnos.

Ti mit gondoltok?



2014. febr. 12. 09:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
31%
Akkor most vegyél egy nagy levegőt és térj vissza a való világba, ahol nem hullnak tűzgolyók az égből, kislány.
2014. febr. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
19%
Sokan vannak akik emlékezni vélnek arra, amivel tele van a NET. Esetleg véletlenül nem te is Strohm Úr tanfolyamairól szabadultál ide?
2014. febr. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
35%
Véleményem szerint atlantisz soha nem létezett csak kitaláció az egész, hogy pusztult el? abban sem vagyok biztos, hogy valaha volt ilyen város másrészről a kijelentésed egy vicc már ne haragudj.De nálam ki veri a biztosítékot "képesek voltak az agyuk csaknem 100%-át használni", ha ilyen fene nagy tudással bírtak akkor, hogy a fenében süllyedt el a város?
2014. febr. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Utolsó: egy cikk megerősítette, hogy találtak Atlantisz létezésére UTALÓ dolgokat.


[link]


Szerintem Atlantisz egy átlagos kis sziget volt, átlagos lakókkal. Csak a szigetük egy katasztrófa folyamán elsüllyedt...

2014. febr. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

#4 csak nekem ez semmit nem mondd "A kutatók nagy mennyiségben találtak a

kizárólag szárazföldön képződő gránitot a

tengerfenéken, ami szerintük arra utal, hogy

valamikor egy kontinens létezett"

Ez még nem magyarázza azt, hogy valamikor létezett atlantisz városa csak azt. hogy valamikor az említett helyen egy kontinens volt.

2014. febr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
50%

"Az enyém az, hogy Atlantisz majdnem egy teljes szigetnyi kiterjedésű város volt, körkörös, gyűrűs felépítéssel"


Ez nem a te elképzelésed, hanem Platóné.


"képesek voltak az agyuk csaknem 100%-át használni."


Ahogy nézem, rád ez nem igaz. Egyébként mindenki más az agyának a 100%-t használja. Máskülönben gyámoltalan, kómás vagy halott lenne.


"erre sem emlékszem sajnos."


Sajnos már én sem. :S Nagyon rég volt. :(

2014. febr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
43%

Sehogy nem képzelem el.

Ráadásul te is az agyad 100%-át használod, még akkor is, ha ilyen dolgokat írsz.

2014. febr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
39%
#7 Én úgy tudom, hogy maga az ember agya tíz százalékát használja.)
2014. febr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
50%

Ez a tévelygés abból ered, hogy nem egyszerre használod azt a 100%-ot. Mindennek megvan a maga funkciója az agyban, amit "bekapcsol", ha szükség van rá.

Ha adok neked egy 3 ismeretlenes egyenletrendszert, hogy oldd meg, meg ha leültetlek nézni a Barátok köztöt, akkor hol lesz nagyobb aktivitása az agyadnak ?

2014. febr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Én akkor atlantiszi leszármazott vagyok, mert az agyam 100%-t tudom használni.


Ez a Laylah amúgy nem OM újabb reinkarnációja?

2014. febr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!