Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi/ki lehet az?

Mi/ki lehet az?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta hallom éjszakánként,hogy valaki szalad a házban.Nem nyitogat ajtókat,nem megy neki semminek,csak mintha végigfutna a folyosón.Ez nem zavart sosem.Pár hónapja érzem,hogy valaki ott van az ágyamnál,mikor lefekszem aludni.Először féltem,nem is kicsit,összekuporodtam,nem mertem megmozdulni.Hallottam ahogy mocorog,és a párnámhoz ér.Ez ment kb. 2 napig.Most már úgy érzem,hogy vigyáz rám.Tudom,nagyon fura...

Nincs valakinek hasonló érzése,élménye ? /ha valaki gondolja privátban is elküldheti/



2014. jún. 6. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szellem.
2014. jún. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mióta van macskám, azóta szinte minden éjszakám ilyen. Össze-vissza rohangászik éjszaka, nappal meg alszik.
2014. jún. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2:semmilyen állatom sincs
2014. jún. 19. 18:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor fogalmam sincs mi lehet. Más is szokta ezt hallani, vagy egyedül laksz otthon? Nem tudom mi lehet,de ha léteznek szellemek(amit sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudok),akkor akár az is lehet, hogy kopogószellem,vagy nemtommi.
2014. jún. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem egyedül lakok,más nem szokta hallani,de igaz,hogy a ház másik végébe laknak...én nem értek ezekhez,azért kérdeztem itt
2014. jún. 20. 21:24
 6/8 A kérdező kommentje:
Eddigi válaszokat köszönöm :)
2014. jún. 20. 21:25
 7/8 anonim válasza:
A 2 hónapos fing őrzi az ágyad esténként nem egy szellem
2014. jún. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

XXXXDDDDDDDDDDD



Vagy képzelődsz,

vagy túl sok horrort nézel!

vagy talán egeretek van?

de szellemek nincsenek.

lehet h a horror félelmet kelt benned amit néztél és így a gondolataidat összezavarja és képzelősz.

Vagy a szél lehet az. sok magyarázat van erre. de este ne félj. mongyuk aludj egy kedvenc plüssöddel.


Szellemek nincsenek!

2014. jún. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!