Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Laikusként meg lehet állapitan...

Laikusként meg lehet állapitani valahogy ha rontás van rajtam?

Figyelt kérdés
kb 2hete folyamatosan rossz dolgok történnek,egészségügyi problémák egyik a másik után,nem vagyok babonás de ez biztos nem véletlen mikor 6-7esemény történik egymás után :(
2014. jún. 13. 07:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem rontás az, mindenkivel előfordul, hogy sorozatban rossz dolgok történnek vele, azt mondják, hogy a baj nem jár egyedül, egyszer fent, egyszert lent, egy idő után vége lesz a sok rossznak, hidd el, nekem is volt már többször ilyen rossz periodusom, sorozatban jöttek a bajok, betegségek, stb. Ilyenkor legjobb megkeresni azokat, aminek örülni tudsz, kis apróságokban találd meg az örömöt.
2014. jún. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hogyne, persze.

Mivel rontás nem létezik, ezért tetszőleges jelenségre ráfoghatod, hogy ez rontás volt.

Úgy, mint régen a boszorkányságot.

2014. jún. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs törvényszerűség, hogy mikor mennyi jó vagy rossz dolog történik. Egyszerűen dolgok történnek, amiket te most rossznak könyvelsz el.
2014. jún. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2hét alatt 7betegség........pedig pozitiv gondolkodásu vagyok mindig ugy voltam hogy nah ezen is tul vagyok mostmár minden szsép és jo lesz,már nem történhet több baj aztán mégis....
2014. jún. 13. 08:44
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem! az emberek immunrendszerre most alkalmazkodik a meleg idõhöz, de ebben az idõszakba a leggyengébb az immunrendszer simán elkaphatja az egyik a másiktól a vírusos betegséget.
2014. jún. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csakis laikusként. Szakemberként csak az idegbajt lehet megállapitani. Nah. meg Jah.
2014. jún. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha csak rontás akkor menj ússz egy nagyot.

Víz alatt is. Az simán leszedi (ha csak rontás)

2014. jún. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Igen, rontás bizony van! Müködik, én az egész képernyőn érzékelek rontást. Amit csak úgy lehet levenni ha meg nyomod a kikapcsoló gombot, mikor megy az EZO.TV !
2014. júl. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!