Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Teljesen laikusként kérdezem....

Teljesen laikusként kérdezem. Ha van éjszakánként szellem a lakásban, arról hogyan tudok megbizonyosodni?

Figyelt kérdés

Nem igazán hiszek benne, mégis néha úgy érzem, amikor éjjel felébredek.

Igaz, hogy a tükör, átjáró?


2011. okt. 21. 12:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Elképzelhető, én hiszek az ilyesmiben. Vannak tisztító eljárások is, vagy rossz szellemek ellen tarts otthon fokhagymát, sót dobjál át a válladon, hogy ne üldözzön a szellem.. ilyen mendemondák keringenek ellenük. Azt, hogy a tükör az átjáró, már én is hallottam, és állítólag éjszakára le kell takarni, hálószobába nem tanácsos tartani. Ha a bejárati ajtóval szemben van a tükör, az a legjobb megoldás, mert ott ahol bejön a szellem, egyből meglátja a kijáratot és ki is megy.... :)
2011. okt. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Hogy hogyan tudsz megbizonyosodni róla, azt sajna nem tudom..., de elég ha úgy érzed, esetleg érzékeled más érzékszerveiddel. Volt, hogy csukott szemmel láttam, és éreztem is valakit az ajtófélfánál, hogy ott áll, és néz. A szobában nem egyedül voltam, és a másik személy pont azt látta, és érezte, amit én. Nagyon megijedtünk, és kiszaladtunk a házból... akit láttunk, a másik személy apukája volt. :(
2011. okt. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem tudsz megbizonyosodni, csak ha nagyon érzékeny vagy. Igen, a tükör az átjáró és nem is érdemes nagyon sokáig nézni, mert ha jól csinálod átlátsz rajta, és sok szörnyűséges arcot, dolgot láthatsz. Amúgy a legtöbb csak sétál figyelget, én a kíváncsiságát éreztem meg az egyiknek, de nem bántott, sok napon át jött.
2011. okt. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
89%
Most rám hoztátok a frászt!Van a szobámban egy faragott fésülködő asztalka ovális tükörrel,olyan igazi thriller-be illő és már sokat gondolkoztam ezen az átjárós dolgon...Tényleg takarjam le?honnan tudom,ha valaki "átjött"?:(
2011. okt. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 GusztixD ***** válasza:
100%
hát még nekem mert velem szenbe van a tükőr az ágyamnál b@zdmeg...
2011. okt. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
56%

Nem értem,hogy értelmes emberek hogyan hihetnek a szellemekben? 100 évvel ezelőtt is csak a nagyon primitívek hittel bennük.

Egy lakásban,főleg ha csend van és sötét,mindig vannak zajok,árnyékok,esetleg légfuvallat,amit abban a pillanatban nem tud az ember megmagyarázni. De ha világosságot gyújt,logikusan gondolkodik,rájön a természetes magyarázatra.

Az pedig,hogy a tükör átjáróház,a legnagyobb marhaság. Honnan menne a szellem a tükör hátuljába? A falból?

Nálunk mindig is volt a hálószobában tükör,legtöbbször az ágyakkal szemben,és soha nem jött ki onnan semmilyen szellem.

Beképzeltek magatoknak valami "szellemet" és ezen a fórumon a sok retardált megerősít ebben.

Próbálj inkább pozitívan gondolkodni,és ne higgy az ilyesmikben.

2011. okt. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek a választ, még a 15:15-ösnek is. Neked szeretném megjegyezni: az, hogy Te valamiben nem hiszel, nem azt jelenti, hogy nem létezik. Azt meg főleg nem, hogy aki hisz benne, az buta. Biztosan Te is hiszel valamiben, amiben más nem. Nem kell azért másikat retardált és primitív jelzőkkel illetni, mert ez nem azt minősíti, akit a negatív jelzőkkel illettek, hanem azt, aki minősített.
2011. okt. 21. 15:24
 8/18 anonim válasza:
100%
Szia,én azt hallottam egy ismerősömtől, hogy ha egy selyempapírt leteszel egy székre, hogy ne törjön meg és ne legyen légmozgás körülötte és ha esetleg van állatod ne tudjon oda feküdni, akkor megtudod esetleg nézni, hogy van-e szellem a lakásban. Ha másnapra a papír benyomódik vagy lelapul helyeként az azt jelenti, hogy van szellemetek.
2012. ápr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 yossarian44 ***** válasza:
61%

Kérdező:


Neked szeretném megjegyezni: az, hogy Te valamiben hiszel, nem azt jelenti, hogy létezik. Biztosan te sem hiszel valamiben, amiben más igen, érthetném.


Az, hogy a tükör az valami átjáró, az kb. a legnevetségesebb dolog, amit valaha hallottam. Miért kéne egy tükröződő felületet annak hinni? Ezzel az erővel a monitorom is az, erős napfényben, mert tükröződik.


A legjobb módszer arra, hogy éjszakánként megbizonyosodj a szellem létezéséről, az az, hogy sötétben körbenézel - esetleg zseblámpával - én így azonosítottam be nem kevés ismeretlen zajt. A sosogó, kopogó zajok, és a suttogás szerű hang is lehet egy rohadt öreg ereszcsatorna miatt - tapasztalat.


Szellemeket meg lásson az, aki lusta utánanézni valami igazi okának.

2012. ápr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%
az ágymmal szemben van egy nagy tükör kb egy éve, de még semmilyen paranormális jelenséget nem érzékeltem.
2012. ápr. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!