Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt valaki aki már felhívt...

Van itt valaki aki már felhívta az EZO TV-t vagy az Asztro Show-t?

Figyelt kérdés
És mit mondtak, milyen volt?

2014. júl. 3. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Én már régen felhívtam, meg is bántam nagyon... csak a pénzt veszik le.. ha tényleg igaz lenne amit mondanak és Isten által menne ez a dolog, nem kérnének érte pénzt. Nem azért van a jövő, hogy tudd. A Jóisten már mindent eltervezett veled kapcsolatban, nem lesz máshogy semmi! Csak benne bízz, bízd rá magad, az életedet, a sorsod. Fogadd be, s ő eloszlatja a kételyeket, megsegít, csak kérned kell tőle.
2014. júl. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
én felhívtam sajnos és nem vált be még az sem volt igaz amit rólam mondtak :( volt egy része hogy életemnek most nehezebb szakaszát élem ez valóban igaz volt de azon kívül semmi és utána sem változott semmi pedig pénz energiát is kértem barátnőmmel is ugyanez volt és azóta ráadásul folyton küldözgetnek sms-eket is
2014. júl. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én nem akarok betelefonálni, véleményem szerint csalók. De ha igaz is lenne amit csinálnak akkor se kérnék tőlük semmit. Csak kíváncsi vagyok mások tapasztalataira, véleményére.
2014. júl. 3. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!