Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lesz bajom attól, ha megiszom...

Lesz bajom attól, ha megiszom a hamut?

Figyelt kérdés
Ez egy varázslathoz kell

2014. júl. 4. 11:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

:D :D :D

imádom ezt a topikot, komolyan

2014. júl. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem, nem lesz (bár attól is függhet hogy minek a hamuja, én sima fa-hamuról beszélek).


Amit tudni kell róla hogy szilárdabb lesz a székleted tőle (mivel gyakorlatilag szenet eszel), szóval ha szorulásod van, ne fogyaszd.

2014. júl. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem egészen tenne jót a szervezetednek viccet félretéve.

Próbáld meg valamivel pótolni.

2014. júl. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Biztos lugosítani akar :D
2014. júl. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Inni nem lehet maximum enni, de a rendszeres fogyasztása nem ajánlott hisz mindenki tudja rajtad kívül, hogy hamu alatt lakik a tűz! Aki pedig a tűzzel játszik megégeti magát.))
2014. júl. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz. Akinek egyáltalán ez eszébe jut, annak már tök mindegy. Nincs baj a szellemi képességeddel.
2014. júl. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem lesz tőle semmi bajod én régen ittam meg egy érdekes keveréket (beavatási ceremónia miatt) hamu is volt benne igaz hányingerem lett eléggé de ezen kívül semmi bajom nem lett
2014. júl. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: persze gondolom nem egy literről van szó és csak 1 pohárról és az se teljes mértékben hamu :)
2014. júl. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Félreértések elkerülése véget: ugyanaz mintha széntablettát ennél. Semmi különbség.
2014. júl. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez az ádzsanidzs varázslat? Ne próbáld ki mert a hamutól akár a karod vérellátása is lőhet egy nyulat az erdőben amit józsi bácsi engedett fogságba szaporodni nem fog hangyapete ízű.

Szóval csak mértékkel.

2014. júl. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!