Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Külföld utáni rossz érzés....

Külföld utáni rossz érzés. Miért? 13/f

Figyelt kérdés

Voltam külföldön nagymamámmal és 2 testvérével (Tunéziában).

Ami után hazajöttünk eltelt 1 hét és néztem a fotókat és azóta egy rossz érzés van bennem hogy ott minden nap különleges volt itthon pedig átlagos.És nem biztos hogy életemben leszek még ilyen helyen, ráadásul nagymamám egyik testvérével is nagyon kijöttünk. Hogy lehetne ezt "kiűzni"?



2014. júl. 10. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez ilyen. Én Angliában voltam az osztályommal, hihetetlen élmény volt, szerintem soha többé nem jutok ki oda. Amikor hazajöttem kisebbfajta depresszió jött rám amiért vissza kell csöppennem az unalmas, szürke hétköznapokba. Idővel elmúlik. Nem tudsz mit csinálni.
2014. júl. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Még csak 13 éves vagy!Majd később gyűjts pénzt és menj ki újra vagy költözz külföldre majd.
2014. júl. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Basszus,örülj,hogy kint voltál!

Én oda sosem jutok el.

2014. júl. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Nem értem miért jön mindenki azzal hogy sose jut ki oda, meg újra úgysem mehet oda többé. Miért ne mehetne? Akár minden évben kimehet ahova csak akar. Feltéve hogy dolgozó ember már... na meg nem egy 8 általánost végzett gyári dolgozó. Na meg akár ki is költözhet bárhova. Habár ott is kell dolgozni és nem lesz buli minden nap akkor már.
2014. júl. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!